بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران در سال 98

طب فیزیکی و توانبخشی

سلامتی جویان عزیز، یکبار دیگر دکتر پیج ، در کنار شما قرار گرفته تا به شما 10 نفر از برترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران را معرفی کند. اگر شما با مشکلات شایعی مثل: کمردرد، گردن درد ، پادرد ، زانو درد و …. دست و پنجه نرم میکنید به شما پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه شیوه جراحی را برای درمانتان برگزینید مشورتی هم با این پزشکان معرفی شده داشته باشید .

در این علم پزشک متخصص به حیطه بیماری های عصب و عضله ، بیماری های داخلی ارتوپدی ، روماتولوژی و جراحی اعصاب ، فیزیوتراپی و طب سوزنی آگاه می شود و با جدیدترین راه های تشخیص و درمان غیرجراحی بیماری های اسکلتی و عضلانی از جمله درمان کمر درد ، دیسک کمر ، درمان گردن درد و آرتروز گردن ، درد های عصب سیاتیک به بیماران کمک می کند.

در این رشته ، با کمک روش های طب الکترودیاگنوسیس (نوار عصب و عضله) ، تزریق های تشخیصی و درمانی، روشهای دارویی و فیزیکی (ورزش درمانی ؛ مدالیته های درمانی و هنر درمان دستی) و طب سوزنی و لیزر درمانی یک بسته درمانی جامع شامل کلیه این روش ها به بیماران دارای درد و شرایط محدود کننده ارایه می شود که در نهایت رضایت اکثریت بیماران را در بر دارد.    قامتتان استوار ، تندرستیتان روزافزون.

 

1- دکتر بیژن فروغ  ( متخصص طب فیزیکی و توانبخشی )

دکتر بیژن فروغ
دکتر بیژن فروغ

بیوگرافی

1 دیپلم تجربی از دبیرستان خوارزمی تهران
2 دکترای عمومی پزشکی در سال 1369 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
3 دکترای تخصصی طب فیزیکی  در سال 1373 لذا دانشگاه علوم پزشکی شیراز نفر دوم بورد تخصصی طب فیزیکی  در سال 1373

دکتر بيژن فروغ استاد دانشگاه ، رئیس بخش بیمارستان فیروزگر و مدیر گروه طب  توانبخشی دانشگاه ، موسس مرکز تحقیقات دانشگاه ، عضو انجمن بین المللی درد ، عضو انجمن جهانی طب فیزیکی ، عضو انجمن جهانی توانبخشی مغز و اعصاب WFNR ، عضو مرکز تحقیقات ضایعات نخاعی ، عضو مرکز تحقیقات دیابت ، عضو کمیته اخلاق و عضو کمیته علمی کنگره جهانی طب فیزیکی .

از سال 1375 در دانشگاه علوم پزشکی ایران در دانشکده توانبخشی و مرکز آموزشی و درمانی شفا یحیاییان مشغول فعالیت شدم و گروه آموزشی طب فیزیکی – توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران و سپس تهران را راه اندازی کردم.

در دوره های لیسانس فوق لیسانس دکترای و دکترای تخصصی در رشته های مختلف تدریس داشتم .در دوره تخصصی ارتوپدی ،طب ورزشی فوق تخصص درد فوق تخصص روماتولوژی فوق تخصص ستون فقرات و فوق تخصص دست و دوره های فیزیوتراپی کاردرمانی گفتار درمانی ارتوپدی فنی و رشته های مرتبط توانبخشی تدریس و تحقیق داشتم.

در دانشگاه در زمینه درمان درد بخصوص سردرد ،دردهای میگرنی کمردرد ،دیسک کمری ،دردهای ناشی از آرتروز بخصو ص ناحیه زانو تحقیقاتی داشتم .

سپس توانبخشی سکته مغزی را شروع کردم که بازذیدهایی از مراکز سوئد ،آلمان هلند کره جنوبی و مالزی داشتم و با انتقال این تجربیات باهمکاری دکتر آزما دکتر کاظمی و دکتر امید ظهور اولین مرکز تخصصی توانبخشی سکته مغزی را با نام تبسم در خیابان باقرخان تهران راه انداز ی کردیم سپس با توجه به راه اندازی کینیک تخصصی با نام خودم ،کلینیک تبسم را به آقای دکتر روزبه کاظمی واگذار کردم و کلینیک تخصصی خودم را با تخصصهای مختلف گسترش دادم در حال حاضر کلینیک با نام دکتر فروغ در زمینه های مغز و اعصاب دردهای عضلانی اسکلتی (کمردرد-زانودرد-دیسک کمری و…)مشکلات پا مشکلات کف لگن مانند اختلال درکنترل ادرار و افتادگی رحم بانوان و کلینیک تخصصی پا ساخت کفش و کفش طبی و موضوعات مرتبط دیگر فعالیت دارد.

2- دکتر پریسا یوسف فام  ( متخصص طب فیزیکی و توانبخشی )

طب فیزیکی و توانبخشی
دکتر پریسا یوسف فام

بیوگرافی

دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی  هستند. دکتر یوسف فام در سال 80 وارد رشته پزشکی عمومی دانشگاه ارومیه شدند. بعد از گذراندن 7 سال به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل شدند. دکتر یوسف فام دوران طرح پزشکی عمومی خود را در یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی گذراندند.

به دلیل علاقه فراوان به بهبود بیماری های عضلانی اسکلتی جامعه که اغلب مورد غفلت واقع ی شود، برای دوران تخصص خود رشته طب فیزیکی و توانبخشی را انتخاب کردند و بعد از قبولی در آزمون دستیاری از سال 91 تا 94 در این رشته در دانشگاه شهید بهشتی مشغول تحصیل شدند.

ایشان دوران طرح تخصصی خود را در شهر اردبیل گذراندند و کمک شایانی به معرفی رشته طب  توانبخشی در این استان داشتند.

رشته طب فیزیکی با کاهش درد بیماران و بهبود شرایط زندگی افراد بدون اقدامات جراحی، کیفیت زندگی افراد را افزایش می دهد و شرایط بدون درد را برای بیماران فراهم می کند.

3- دکتر شهرام صادقی  ( متخصص طب فیزیکی )

4- دکتر سید منصور رایگانی  ( متخصص طب توانبخشی )

5- دکتر سید احمد رئیس السادات  ( متخصص طب فیزیکی و توانبخشی )

طب فیزیکی و توانبخشی
دکتر سید احمد رئیس السادات

بیوگرافی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران

قائم مقام مرکز تحقیقات طب فیزیکی

6- دکتر لیلا زینالی  ( متخصص طب فیزیکی)

طب فیزیکی و توانبخشی
دکتر لیلا زینالی

بیوگرافی

بیماری‌های عضلانی و اسکلتی، توانبخشی لگن و بی‌اختیاری ادرار

1379-1386
دوره پزشکی عمومی. دانشگاه علوم پزشکی قزوين
1386-1388
پزشك خانواده مركز بهداشتی آب بر. شهرستان طارم
1389-1392
دوره دستباری طب فيزیکی و توانبخشی . دانشگاه علوم پزشکی شيراز
1392-1394
اشتغال در بيمارستان شهيد بهشتی . شهر قم

7- دکتر فرید رضائی مقدم  ( متخصص طب فیزیکی و توانبخشی )

8- دکتر احسان صنعتی  ( متخصص طب توانبخشی )

دکتر احسان صنعتی
دکتر احسان صنعتی

9- دکتر شهرام قاسمی ( متخصص طب فیزیکی و توانبخشی )

10- دکتر کامران آزما  ( متخصص طب فیزیکی)

طب فیزیکی و توانبخشی
دکتر کامران آزما

 

در   doctorpage   بیابید :        پزشکان ( متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی )

 

بیشتر بدانیم :

*   دکتر پیج ، همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب  *

 

Scroll to Top