فوق تخصص جراحی پستان : ( لیست 10 نفر از برترین های تهران سال 98)

فوق تخصص جراحی پستان

باز هم دکتر پیج و مقاله ای دیگر در باب آشنایی با فوق تخصص جراحی پستان یا جراحی برست . همراهان گرامی، به یاد داشته باشیم که این پزشکان فوق تخصص دارای مدرک تخصص جراحی عمومی بوده اند که دوران فلوشیپی شان را در گرایش جراحی پستان به پایان رسانیده اند و یا در این زمینه کورس های مرتبط را بصورت دوره های مکمل آموزش دیده و متبحر گردیده اند . لازم بذکر است که در حال حاضر تحصیلات تکمیلی در این حوزه بصورت دوره فلوشیپی در دو دانشگاه تهران و شهید بهشتی برگزار میشود و در همین راستا بایستی از زحمات بیدریغ جناب دکتر ( محمد اسماعیل اکبری ) قدردانی نمود .

این رشته به طور کلی از سه بخش تشکیل می‌شود. بخش اول قسمت درمانی است که به تشخیص تومور های بدخیم و خوش خیم می‌پردازد و درمان‌های لازم تجویز می‌شود. بخش دوم جراحی‌های زیبایی است که می‌تواند به درمان مشکلات مادرزادی در سینه زنان بپردازد. برخی مواقع اختلالات ظاهری و مادرزادی در سینه خانم‌ها وجود دارد و مثلا از بزرگی یا کوچکی نامتعارف رنج می‌برند که در رشته ما این معضل به سادگی درمان می‌شود.

سومین بخش به جراحی و بازسازی سینه می‌پردازد و سینه‌هایی که قبلا با تشخیص پزشک مو رد جراحی قرار گرفته و قسمتی یا تمام یک سینه که برداشته می‌شود را بازسازی می‌کند و آن را به شکل قابل قبولی تبدیل می‌کند و در واقع به دغدغه بسیاری از زنان که مورد جراحی سینه قرار گرفته‌اند پاسخ می‌دهد.

بانوان گرانقدر سرزمینم ( ایران) امیدوارم که دستان توانمند این عزیزان گره گشای مشکلاتتان شود و طعم شیرین عافیت را هر چه سریعتر بچشید . با دکترپیج همراه شوید.

 

1- دکتر ابوالفضل افشار فرد

متخصص جراحی عمومی  و جراحی پستان

دکتر ابوالفضل افشار فرد

2- دکتر محمد حمید کرباسیان

متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان

 

3- دکتر حمیرا هوشمند سهی

متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان

 

4- دکتر سید روح اله میری

متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان

فوق تخصص جراحی پستان

 

بیوگرافی :

متخصص جراحی گوارش-تیروئید و پستان فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سرطان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران جراحی و سر و گردن-تیروئید-انکولوپلاستیک پستان-دستگاه گوارش رحم و تخمدان ها و لاپاراسکوپی(جراحی بسته)

 

5- دکتر ماریا هاشمیان

متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان

سوابق

فارغ التحصیل تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشكی یزد

بیمارستان میلاد از سال ۱۳۸۱ تاکنون

بیمارستان محب کوثر از ۱۳۹۱ تاکنون

مرکز بیماری‌های پستان جهاد دانشگاه تهران از سال ۱۳۸۶ تاکنون

کلینیک سهند از سال ۱۳۸۴ تاکنون

افتخارت

شرکت در کنگره های بین المللی خارج از کشور در انگلیس و آمریکا و ایتالیا

گذراندن دوره های آموزشی اختصاصی درمان و بازسازی های مربوط به سرطان پستان در مرکز memorid slom ketenig (mskcc ) در نیویورک

فعالیت در بیمارستان تخصصی جراحی پستان در دوسلورف آلمان

فعالیت در بیمارستان تخصصی جراحی پستان در میلان ایتالیا

۳ مرتبه انتخاب به عنوان پزشک نمونه سال در بیمارستان میلاد و امام خمینی کرج

حضور و کار فعال در کلینیک نیایش واقع در میدان کاج سعادت آباد از سال ۱۳۹۰

 

6- دکتر نازی معینی

متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان

بیوگرافی :

تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ۸۷ -۸۳رتبه کتبی سوم بورد تخصصی ۱۳۸۷فعالیت بعنوان جراح پستان در کلینیک پستان جهاد دانشگاهی از سال ۸۹ وگذراندن دوره های متعدد اموزشی جراحی پستان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۹۶-۹۲قبولی در ازمون پذیرش فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان( جراحی زیبایی پستان یا  جراحی زیبایی سینه)  ۹۶دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و گذراندن موفق دوره مذبور.

7- دکتر عادل یزدان خواه

متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پستان

فوق تخصص جراحی پستان

بیوگرافی :

دانشیار جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران

فلوشیپ جراحی سرطان پستان از مرکز سرطان Moffitt ایالات متحده امریکا

عضو انجمن جراحان پستان امریکا از سال ۲۰۱۲

8- دکتر رامش عمرانی پور

متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان

 

9- دکتر پریسا عظیمی نژادان

متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پستان

فوق تخصص جراحی پستان

 

بیوگرافی :

من در تبریز در خانواده ای متوسط به دنیا آمدم . پدرو مادرم هر دو مهندس فوق لیسانس کشاورزی و کارمند بودند. من یک خواهر کوچکتر از خودم دارم. دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدرسه بوعلی سینا تبریز که توسط خواهران روحانی فرانسوی اداره میشد به اتمام رساندم و فارسی و فرانسه را همزمان یاد گرفتم. دوره دبیرستان با خاطرات جنگ و بمباران توام بود. در سال 1365 با رتبه ممتاز از دبیرستان فارغ التحصیل شدم. همان سال در کنکور پزشکی قبول و وارد دانشگاه تبریز شده و در سال 1372 فارغ التحصیل شدم. در همان سال در امتحان ورودی تخصصی جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران شرکت کرده و قبول شدم و در سال 1378 فارغ التحصیل گردیدم.

بلافاصله در امتحان پره برد و بورد تخصصی جراحی قبول شدم. دو ماه بعد بعنوان جراح عمومی بیمارستان فیروز آبادی شهرری شروع به کار کردم. بعد از گذشت سالها هنوز در آن مرکز مشغول به کار هستم. از سال 1379 همزمان با شروع به کار دولتی، مطب شخصی ام را تاسیس کردم.

پس از طی چند سال و به دلیل احساس نیاز به کار فوق تخصصی برای تحصیل در رشته فوق تخصص جراحی پستان اعم از زیبایی و سرطان و بازسازی عازم آمریکا شدم و در شیکاگو شیوهای نوین جراحی سرطان پستان و بازسازی آن و نحوه اداره و راه اندازی کلینیک پستان را آموختم.در سال 1385به ایران بر گشتم و سال 1386 برای تکمیل آموخته هایم به فرانسه رفتم .دو سال ذر پاریس و نیس هر آنچه مربوط به پستان بوذ را یاد گرفتم .از جراحی میکروسکوپی گرفته تا سونوگرافی پستان، در انستیتو پستان پاریس کار کردم .

عضو جامعه جراحان پستان امریکا و انجمن سنولوژی فرانسه شدم. در سال 1388به ایران بازگشتم و کار خود را شروع کردم. پس از آن به صورت متوالی جهت به روز کردن اطلاعاتم در کنفرانسهای علمی در آمریکا و اروپا  در حیطه جراحی سینه شرکت میکنم.

10-دکتر لعبت گرانپایه

متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان

 

بیوگرافی :

دکتر لعبت گرانپایه، متخصص جراح عمومی بیمارستان سینا، سال هاست که با چهره ای متبسم مشغول ارائه خدمات آموزشی و درمانی است.
او متولد سال 1343 در شهرستان محلات است و از همان سال هایی که به دبستان ایراندخت شهرستان محلات می رفت دغدغه ای در ذهن می پروراند و با همین دغدغه راهی دبیرستان پروین اعتصامی شد.
با پایان یافتن تحصیلات متوسطه انگار هدف خود را به خوبی تعیین کرده بود و آن درمان و مددرسانی به بیماران نیازمند بود پس با همین هدف در سال 1361 تحصیلات عالی خود را در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز و بعد از کسب مدرک پزشکی عمومی، رشته جراحی عمومی را به عنوان شاخه تخصصی خود انتخاب کرد و در سال 1373 به عنوان متخصص جراحی عمومی مشغول فعالیتهای درمانی و آموزشی شد.

دکتر لعبت گرانپایه در سال ها فعالیت خود خدمات خیرخواهانه بی شماری را به ثمر رسانده و با سازمان ها، گروه ها و زنجیره های خیرین پزشکی و درمانی همکاری نزدیکی داشته، او اینک یکی از اعضای تیم مدد ( مجمع داوطلبان درمانگر) و رئیس انجمن سبا ( انجمن سلامت بانوان) است و با 54 هزار ویزیت و یک هزار و 500 جراحی رایگان در مناطق محروم کشور به عنوان جراح نیازمندان شناخته می شود.

 

در  doctorpage    بیابید : پزشکان ( فلوشیپ جراحی پستان )

 

بیشتر بدانیم :

 

*   دکتر پیج ، همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب.  *

 

مقالات بیشتر خوانده شده و مرتبط :

ارسال دیدگاه