تماس با ما

  1. صفحه اصلی
  2. تماس با ما

درباره doctorpage

تا بحال برایتان پیش آمده که نیمه های شب از درد شدید دندان از خواب برخیزید و آسیمه سر بدنبال دندانپزشک بگردید.

تا بحال برایتان اتفاق افتاده که در روزهای تعطیلات، مناسبتها و.... نیازمند مراجعه به پزشکان، کلینیکهای تخصصی و....برای دریافت خدمات درمانی باشید؟ اما شما نمی دانید که چه مرکزی در چه زمانی وبا چه فاصله مکانی این خدمات را به شما ارایه میدهد.

تا کنون برایتان پیش آمده که در مسافرت و شب هنگام، ایام تعطیلات، کودک دلبندتان دچار حادثه ای شده باشد و شما مجدانه در پی یافتن یک مرکز درمانی مناسب برای فرزند عزیزتان باشید.

آیا تاکنون این حس نیاز در درونتان وجود داشته که ای کاش برای درمان بیماری خود یا عزیزانتان میتوانستید اطلاعات بیشتر و دقیقتری از پزشک یا مرکز ارایه دهنده خدمات درمانی بدست بیاورید تا به بهترین شکل مسیر درمانیتان را پشت سر گذارید.

آیا از ارائه دهندگان خدمات شبانه روزی بهداشتی درمانی در موقعیت جفرافیایی کنونیتان مطلع هستید.

همراهان گرامی. doctorpage    (دکترپیج) شما را در یافتن پاسخ این سوالات تنها نمیگذارد. ما در کنارتان هستیم و شما را درمسیر دستیابی به بهترین خدمات پزشکی (پزشکان- دندانپزشکان- داروخانه ها  – کلینیک ها ..... ) همراهی خواهیم کرد.

درباره ما با دیگران صحبت کنید.

معرفی دکترپیج

doctorpage همراه همیشگی شماست


همراهان گرامی، از آنجائیکه doctorpage (دکترپیج )شرایطی را فراهم آورده تا همکاران و مراکز ارائه دهنده خدمات بهداشتی درمانی مورد ارزیابی شما قرار گیرند، بنابراین پر واضح است که هر چه تعداد اظهار نظرات راجع به یک متخصص یا ارائه دهنده خدمات بیشتر باشد، ارزیابی بدنبال آن نیز از اعتبار و پایایی بیشتری برخوردارخواهد بود و شما کاربر گرامی با اطمینان بیشتری پزشک یا مرکز ارائه خدمات پزشکی خود را برای مقاصد درمانی برخواهید گزید.

با ما در تماس باشید

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس ایران،تهران09126038059info@doctorpage.info