جهانگیر قربانی

 • 4.0/5
 • 181 مشاهده

درباره  جهانگیر قربانی

دکتر قربانی در سال 1369 بعد از دريافت ديپلم با شركت در آزمون سراسري در رشته پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران پذيرفته شد.در تمام طول دوران 7 ساله تحصيل پزشكي عمومي ،جزو دانشجويان ممتاز بوده و در سال 1377 با كسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشكي تهران فارغ التحصيل شده و بعنوان نفر اول ،بصورت مستقيم در آزمون دستياري شركت نموده و در همان سال وارد رشته تخصصي گوش ،حلق و بيني دانشگاه علوم پزشكي تهران گرديد. ‎دوره چهارساله دستياري را با موفقيت در بيمارستانهاي اميراعلم وامام خميني تهران سپري نمود.بعد از پايان طرح،وارد دوره فوق تخصصي فلوشيپ رينولوژي (جراحي بيني و سينوس) كه از زيرشاخه هاى جديد گوش ،حلق و بينى میباشد،گردید.فارغ التحصيلان اين رشته انواع جراحيهاي ترميمي،بازسازي و زيبايي بيني، جراحيهاي ميكروسكوپي و اندوسكوپي بيني و سينوس و قاعده جمجمه را بصورت فراتخصصي انجام ميدهند. ‎فعالیتهای علمی دکترقربانی شامل تعداد زیادی سخنرانی در کنگره های بین المللی وبازآموزیهای داخلی ونیز مقالات علمی متعدد میباشد که در مجلات فارسی و انگلیسی به چاپ رسیده یا در زیر چاپ است. ایشان عضو هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده ودر تربیت کادر تخصصی و فوق تخصصی در رشته گوش وحلق وبینی فعالیت دارند . بیمارستان دکتر مسیح دانشوری جزو معدود مراکزی در کشور است که از سال ۱۳۹۰ اقدام به تربیت دستیاران فوق تخصصی رینولوژی میکند وبا بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزاتی مانند دستگاه هوشمند ناوبری حین عمل ، دستگاه لیزر و رادیوفریکونسی از مراکز پیشتاز کشور محسوب میشود . بخشی از فعالیتهای دکتر قربانی مربوط به اعمال جراحی مشترک از جمله با همکاران چشم پزشک وبویژه جراحان مغز و اعصاب در زمینه جراحیهای قاعده جمجمه میشود . ‎در حال حاضر فعاليت اصلى درمانى ايشان در اينموارد متمركز است: سينوزيت، سردردهاى مربوط به بينى وسينوس، مشكلات بويايى، گرفتگى بينى و مشكلات ظاهرى و داخلى آن، خرخر و تنگى راه هوايى در كودكان و بزرگسالان، حساسيت بينى، تومورهاى بينى، سينوس و كف مغز و قاعده جمجمه. ‎


آغاز به کار کلینیک فوق تخصصی خُرخُر در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری?

?متخصص گوش، حلق و بینی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری ( دکتر جهانگیر قربانی ) از آغاز به کار کلینیک فوق تخصصی خرخر در روزهای یکشنبه در محل درمانگاههای این بیمارستان خبر داد.

? به گزارش روابط عمومي دکتر جهانگیر قربانی متخصص گوش، حلق و بینی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مورد اختلالات انسدادی خواب گفت: خرخر علامتیست که نشان میدهد هنگام خواب مسیر تنفس بیمار تنگ می شود. گاهی تنگی در حد خفیف بوده و تنها موجب مزاحمت برای دیگران می شود. اما در مواردی که تنگی و بسته شدن راه هوایی شدیدتر است، غیر از خرخر، بیمار دچار افت اکسیژن و ایست تنفس در حین خواب می شود.

✔️ دکتر قربانی هدف از راه اندازی این کلینیک را تشخیص و درمان بموقع این بیماران ذکر کرد و اذعان داشت: متاسفانه عدم درمان مناسب موجب ایجاد خواب آلودگی در روز، اختلال تمرکز، افت حافظه، تصادفات رانندگی، مشکلات و ناتوانی جنسی، تشدید فشار خون و دیابت و حتی سکته های قلبی و مغزی می گردد.

? این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در خصوص روند درمان این بیماران اظهار داشت: بیماران مراجعه کننده به این کلینیک تحت معاینات دقیق فوق تخصصی قرار گرفته و آندوسکوپی بینی، سینوس، حلق و حنجره جهت آنها انجام می گیرد.
زبان ها

تخصص (ها)

 • فوق تخصص جراحی اندوسکوپیک سینوس
 • فوق تخصص جراحی سر و گردن
 • فوق تخصص رینولوژی(بینی)
 • متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی

1  امتیازات

میانگین امتیازات

4.0
1 ستاره 0%
2 ستاره 0%
3 ستاره 0%
4 ستاره 80%
5 ستاره 0%
 • امتیاز دهنده

  doctor page

  1 سال پیش

  با عرض تبریک به مناسبت عضویت شما ، حضورتان را در خانواده بزرگ doctorpage خوشامد میگوئیم.

پرسش و پاسخ

در حال حاضر به کلیه پرسش های شما پاسخ خواهیم داد.

سوال بپرس

پرسش ها

هنوز به هیچ پرسشی پاسخ نداده است.