بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران

بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران

همراهان گرامی در این مقاله ابتدا لیست ده پزشک برتر در زمینه لیفت ابرو را معرفی خواهیم کرد و در ادامه مقاله جامعی در مورد تمامی دغدغه های شما و سوالات شما در مورد لیفت ابرو را آماده کرده ایم. همچنین اگر به دنبال بهترین دکتر کاشت ابرو هستید بر روی متن این داده شده کلیک کنید. شما هم می توانید پزشکان خوبی که می شناسید را در بخش کامنت معرفی نمایید و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دکتر اسماعیل شیرزادگان دکتر لیفت ابرو

فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران  و عضو کالج بین المللی جراحان آمریکا

دکتر اسماعیل شیرزادگان، جراح پلاستیک

دکتر اسماعیل شیرزادگان متولد سال 1342 می باشند. ایشان در سال 1364 وارد رشته پزشکی شدند و پس ازبه پایان رساندن پزشکی عمومی، به دلیل کسب رتبه بالا در آزمون ، بدون طرح وارد دوره تخصصی جراحی عمومی شدند. ایشان پس از به پایان رساندن دوره تخصصی جراحی عمومی دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را طی 3 سال به پایان رساندند. هم اکنون ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد و نیز عضویت جامعه جراحان ایران ، کالج بین المللی جراحان آمریکا ، جامعه بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا را در کارنامه خود دارد. دکتر شیرزادگان هم اکنون به عنوان یکی از بهترین جراحان پلاستیک ایران در زمینه جراحی زیبایی و جراحی ترمیمی از جمله جراحی بینی، صورت، سینه و… به هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

آدرس مطب میدان ونک، ضلع شمال شرقی، کوچه صانعی، پلاک 33، واحد 41
شماره تماس 09120758613

دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی (لیفت ابرو)

دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران‌‌‌ عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی (ISAPS) ‌‌‌ عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ‌‌(ISPAS)

منظور از لیفت ابرو چیست؟ 

منظور از لیفت ابرو چیست؟

حتماً شما بار‌ها اسم لیفت ابرو را شنیده‌اید و می‌دانید که این تکنیک چقدر در جوانسازی صورت نقش پررنگی داشته است. لیفت ابرو به دو روش جراحی و بدون جراحی توسط بهترین دکتر لیفت ابرو انجام می‌شود. به یقین می‌تواند گفت مهارت و تجربه پزشک تا حد زیادی می‌تواند روی نتیجه بخش بودن این روش‌ها تأثیر بگذارد. در زیر با عوارض لیفت و روش‌های رایج انجام آن، هزینه و ماندگاری آن بیشتر آشنا می‌شویم. 

لیفت ابرو چگونه انجام می‌شود؟ 

لیفت ابرو به منظور جوانسازی ناحیه پیشانی به دو روش تهاجمی (جراحی) و غیر تهاجمی (بدون جراحی) انجام می‌شود. انجام این تکنیک به بسیاری از دغدغه‌های افراد در مورد زیبایی پایان داده است. در این روش با بالا کشیدن ابرو‌ها تغییرات زیبایی در ظاهر فرد ایجاد می‌شود. لیفت به از بین رفتن چین و چروک‌های اطراف چشم کمک می‌کند و چهره و چشمان شما حالت بازتر و زیباتری به خود می‌گیرد. تغییراتی که با لیفت روی ابرو‌ها داده می‌شود باید حتماً توسط پزشک متخصص لیفت ابرو انجام شود تا ابرو‌ها با هم قرینه باشند و ناهماهنگی در آن‌ها دیده نشود. 

روش‌های لیفت ابرو(با جراحی، با ژل، با بوتاکس، بدون جراحی، با نخ) 

روش های لیفت ابرو

لیفت ابرو به دو روش کلی جراحی و بدون جراحی انجام می‌شود. با توجه به نیاز پوست پزشک تشخیص می‌دهد که چه روشی می‌تواند انتظارات مراجعه‌کننده را پاسخگو باشد. روش‌های جراحی شامل جراحی کلاسیک، آندوسکوپی، اندوتلین، کرونال واست. روش‌های غیر جراحی لیفت ابرو شامل لیفت با نخ، لیفت با ژل یا فیلر، لیفت با بوتاکس، لیفت با لیزر واست که در زیر به صورت اختصار به چند نمونه از رایج‌ترین و پر تقاضا‌ترین روش‌ها می‌پردازیم. 

لیفت ابرو با جراحی 

لیفت ابرو با استفاده از روش جراحی در دسته روش‌های تهاجمی قرار دارد که به تشخیص پزشک متخصص فرد تحت بیهوشی عمومی، آرام بخش وریدی و یا بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرد. این جراحی بیشتر برای افرادی پیشنهاد می‌شود که افتادگی شدید پوستی دارند و چین و چروک‌ها در نواحی پیشانی زیاد است. 

مدت زمان این جراحی به میزان افتادگی پوست، جنس پوست و مهارت پزشک متخصص بستگی دارد. در این روش جراح پوست را می‌کشد و پوست اضافه آن را جدا می‌کند و بعد محل مورد نظر را بخیه می‌زند. برش در محل رویش موها‌زده می‌شود. این جراحی منجر به ضعیف شدن ماهیچه‌های قسمت ابرو می‌شود و چین و چروک‌های این نواحی از بین می‌رود. جراحی لیفت ماندگاری طولانی مدت دارد. اما با افزایش سن بافت‌های پیشانی با گرانش مجدد به حالت قبل باز می‌گردند. 

لیفت ابرو با ژل 

تزریق ژل یا فیلر یکی از کم عارضه‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های جوانسازی صورت به حساب می‌آید که یک روش غیر تهاجمی است. از فیلر برای لیفت ابرو هم استفاده می‌شود و به خوبی افتادگی و شل شدگی پوست در قسمت پیشانی و اطراف چشم را رفع می‌کند. ژل‌ها حاوی هیالورنیک اسید هستند که کاملاً با بدن افراد سازگاری دارند. بسته به نیاز پوست مقدار تزریق متفاوت است. 

زمانی که فیلر در نواحی موردنظر تزریق می‌شود باعث حجیم‌تر شدن این نواحی می‌شود و شقیقه‌ها، ابرو‌ها و چشم‌ها به سمت بالا کشیده می‌شود. مقدار تزریق و محل تزریق باید توسط پزشک متخصص لیفت ابرو مشخص شود تا ظاهری زیبا و طبیعی ایجاد کند. اثر فیلر‌ها در برند‌های مختلف متفاوت است و از بین نه ماه یا یکسال اثر آن می‌ماند. اگر فرد نسبت به ژل آلرژی داشته باشد با تزریق آنزیم‌های خاصی آن را خنثی می‌کنند. 

لیفت ابرو با بوتاکس 

لیفت ابرو با بوتاکس هم در دسته روش‌های غیر جراحی قرار دارد که نتیجه آن معمولاً بعد از یک هفته کم کم مشاهده می‌شود. بوتاکس سمی است که با تزریق آن در ناحیه مورد نظر باعث شل شدن ماهیچه‌های آن ناحیه می‌شود و این عمل باعث از بین رفتن چین و شیار‌های ناشی از اخم و نگرانی می‌شود. وقتی ماهیچه‌ها شل شوند پوست صاف‌تر و جوان‌تر می‌شود. 

بوتاکس بهترین گزینه برای افرادی است که دارای افتادگی پلک طبیعی و ابرو‌های افتاده هستند. بوتاکس باعث می‌شود تا پوست صاف و ابرو‌ها به سمت بالا کشیده شود. ماندگاری بوتاکس با توجه به برند ایرانی و خارجی آن کمی متفاوت است. اما بعد از سه تا چهار ماه رفته رفته اثرات آن از بین می‌رود. 

لیفت ابرو با نخ 

لیفت ابرو با استفاده از نخ یکی از انواع روش‌های غیر تهاجمی و غیر جراحی است که از دهه ۱۹۹۰ به بعد برای جوانسازی استفاده شده است. در این روش در داخل ابرو ابتدا برش‌های ۳ تا ۴ میلی‌متری ایجاد می‌شود و در داخل این برش‌ها نخ‌هایی عبور داده می‌شود که این نخ‌ها باعث می‌شود تا افتادگی پوست ترمیم شود. 

امروزه در کلینیک‌های پیشرفته و مجهز از تجهیزات به روز و تکنولوژی‌های مدرنی استفاده می‌شود به طوری که فرد عوارض چندانی را تجربه نخواهد کرد. لیفت با استفاده از نخ یک روش مقرون به صرفه است که هزینه آن بر اساس تعداد نخ‌هایی است که استفاده می‌شود تعیین می‌شود. بهتر است لیفت با نخ بعد از ۴۰ سالگی و زمانی که پوست اطراف چشم‌ها افتاده شده است استفاده شود. 

لیفت ابرو در خانه 

گا‌هاً چین و چروک هنوز روی پوست ایجاد نشده است و نیازی به انجام روش‌های جراحی و غیر جراحی برای لیفت ابرو نیست. اگر فرد بخواهد کمی حالت ابرو‌ها به بالا کشیده شود می‌تواند از روش‌های لیفت در خانه استفاده کند. 

برخی از تمرینات ورزشی می‌توانند تا حدودی از ایجاد چین و چروک و افزایش چین و چروک جلوگیری کنند. تمرینات ورزشی می‌توانند حالت افتاده ابرو‌ها را ترمیم کنند و قابلیت خوش فرم کردن ابرو‌ها را دارند. شما می‌توانید در خانه با استفاده از مواد مخصوص آرایشی، ابرو‌ها را به صورت موقتی لیفت کنید. این مواد بعد از شستشو از بینمی‌روند. 

دکتر خوب برای لیفت ابرو 

لیفت ابرو معمولاً توسط بهترین پزشک یا جراح زیبایی در کلینیک‌های معتبر انجام می‌شود. درصد موفقیت تمامی روش‌های لیفت به مهارت پزشک و امکانات کلینیک وابسته است. تزریق اشتباهی یا جراحی‌های غیر اصولی ممکن است عوارض غیر قابل جبرانی را به دنبال داشته باشد. مراجعه‌کنندگان قبل از انجام هر روشی مشاوره لیفت ابرو دریافت می‌کنند تا با بررسی پزشک بهترین روش ممکن برای آن‌ها انجام شود. 

هزینه لیفت ابرو چقدر است؟ 

هزینه لیفت ابرو با روش‌های مختلف متفاوت است. این هزینه در روش جراحی بیشتر از روش‌های غیر جراحی است. نوع و مقدار ماده مصرفی در لیفت غیر جراحی، هزینه‌های بی‌حسی و بیهوشی، تکنیک‌های مورد استفاده توسط جراح و میزان مهارت آن، موقعیت مکانی کلینیک، میزان چین و چروک و افتادگی پوست و ابرو وهمگی در تعیین هزینه‌ها دخیل هستند. 

ماندگاری لیفت ابرو 

میزان ماندگاری لیفت ابرو چه قدر است؟

لیفت ابرو به روش غیر جراحی از چند ماه تا نهایتاً دو سال دوام دارد و این کاملاً به روش انتخابی و مهارت پزشک و نوع مواد مصرفی دارد. جراحی لیفت بدون نیاز به تمدید تا ۱۰ سال و بیشتر هم ماندگاری دارد. برای ماندگاری روش‌های غیر جراحی حتماً باید قبل از اتمام دوره آن را تمدید کرد. 

عوارض لیفت ابرو 

عوارض لیفت ابرو چیست؟

  • همانطور که گفته شد لیفت ابرو باید زمانی انجام شود که به دلیل بالا رفتن سن و به علت جاذبه‌های زمین، آسیب‌های ناشی از نور خورشید، ضعیف شدن تولید کلاژن در پوست وعضلات دچار افتادگی شوند. 
  • از آنجا که پوست زیر ابرو‌ها و پیشانی بیشتر از سایر قسمت‌های بدن دچار چین و چروک و افتادگی می‌شود در نتیجه بهتر است با تکنیک‌های درمانی جلوی این افتادگی را گرفت و روند پیری را به تعویق انداخت. اما هر روشی که برای جوانسازی صورت به کار گرفته شود دارای یک سری عوارض است که برخی از آن‌ها موقتی و برخی دیگر نیاز به پیگیری توسط پزشک متخصص لیفت ابرو دارند. 
  • لیفت ابرو یک تکنیک تخصصی است و هر کسی قادر به انجام آن نیست. جراح پلاستیک و زیبایی به خوبی با آناتومی بدن آشناست این امر باعث می‌شود تا از پیش امدن مشکلاتی از قبیل آسیب به عصب نواحی پیشانی و عدم تحرک ابرو‌ها جلوگیری شود. 
  • عارضه‌های مانند کبودی و ورم در برخی از روش‌ها تا یک هفته اول طبیعی است و معمولاً بعد از یک هفته رفع می‌شود. ممکن است در روز‌های ابتدایی لیفت، ابرو‌ها حالت روبه بالا و غیر طبیعی داشته باشند که بعد از چند روز این حالت از بین می‌رود و حالت طبیعی و زیبایی ایجاد می‌شود. 

پزشکان برتر

محمد حمید کرباسیان


سفارش طراحی سایت پزشکی و تخصصی در سایت زیر:

  DrMohandes.com

دکتر پیج همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب

محل تبلیغ شما

مقالات مرتبط

متخصص بیهوشی چه کسی است؟

متخصص بیهوشی چه کسی است؟

متخصص بیهوشی چه کسی است؟ متخصص بیهوشی (Anesthesiologist) به پزشکی میگویند که به بیهوشی و فرایندهای مربوط به عمل جراحی می‌پردازد. نام کامل رشته بصورت بیهوشی، مراقبتهای ویژه و درد میباشد که امروزه

ادامه مطلب ...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا