بهترین دکتر لیفت صورت در تهران

بهترین دکتر لیفت صورت در تهران

لیفت صورت یکی از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین روش‌های جوانسازی پوست صورت و رفع افتادگی آن است. افزایش سن، سبک زندگی نامناسب، عوامل ژنتیکی، عوامل محیطی و… به مرور زمان موجب افتادگی پوست و پدیدار آمدن چین و چروک خواهند شد. از آن جایی که ظاهر پوست، سلامت و زیبایی آن بسیار مهم است، افراد نسبت به رفع افتادگی آن اقدام می‌کنند.

البته تمامی عمل‌های زیبایی باید توسط بهترین دکتر متخصص انجام شوند. در غیر این صورت نتیجه کار رضایت بخش نخواهد بود. بهترین دکتر لیفت صورت در تهران می‌تواند این عمل را به بهترین شیوه برای متقاضیان انجام دهد. در این مقاله می‌خواهیم ابتدا به معرفی دکتر لیفت صورت، سپس انواع روش‌ها، مزایا و معایب آن بپردازیم.

لیست 10 تا از پزشکان لیفت صورت در تهران

 

1. دکتر یوسف شفائی

دکتر یوسف شفائی خانقاه فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی در تهران هستند.

دکتر یوسف شفائی

ایشان در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک می‌باشند. دکتر شفائی بیش از ۲۰ سال سابقه عمل زیبایی موفق دارند که باعث رضایت مراجعه‌کنندگان ایشان شده است. دکتر شفائی علاوه بر لیفت صورت در زمینه جراحی‌های زیبایی زیر نیز تخصص و مهارت دارند:

✓ جراحی زیبایی بینی (بینی گوشتی و استخوانی)

✓ جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت صورت

✓ عمل زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)

✓ عمل زیبایی سینه (ماموپلاستی، لیفت سینه‌ها، کوچک کردن سینه‌ها)

✓ جراحی پروتز چانه، گونه و پروتز سینه

✓ جراحی زیبایی بازو (لیفت بازو) و لیپوساکشن بازو، ران، شکم و پهلو

✓ کوچک کردن سینه آقایان (عمل ژنیکوماستی)

✓ ترمیم و پیوند میکروسکوپی اعصاب دست و پا

✓ جراحی دست و جراحی شبکه بازویی

✓ جراحی فلج عصب صورت و جراحی فلج بلز

✓ پیوند پوست و ترمیم زخمهای وسیع و جراحی عوارض سوختگی

آدرس مطب تهران، خیابان مطهری، نرسیده به خیابان فجر، پلاک ۲۸۲، ساختمان پزشکان کوه نور، طبقه ۴، واحد ۱۴
شماره تماس ۰۹۹۲۷۲۷۰۳۴۳

2. دکتر سجاد محمدی

دکتر سجاد محمدی فوق تخصص جراحی زیبایی، پلاستیک و ترمیم تهران می‌باشند.

دکتر سجاد محمدی

دکتر محمدی پزشکی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کردند و در حال حاضر عضو انجمن فوق تخصصی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و امریکا و نفر برتر بورد تخصصی و فوق تخصصی هستند. دکتر سجاد محمدی فوق تخصص جراحی زیبایی صورت و تنه و اندام با بیش از تجربه هزاران جراحی زیبایی موفق هم اکنون دارای تجربه‌ای قابل قبول در همه زمینه‌های جراحی پلاستیک می‌باشند. بخشی از زمینه‌های جراحی ایشان عبارتند از:

– انواع جراحی‌های زیبایی صورت همچون عمل زیبایی بینی، لیفت ابرو، لیفت صورت و چانه و …

– انواع جراحی‌های سینه شامل پروتز سینه، لیفت سینه، لیفت و پروتز سینه به طور همزمان و …

– انواع جراحی لاغری با لیپوماتیک، پیکرتراشی، ابدومینوپلاستی و …

آدرس مطب تهران، سعادت آباد، سرو غربی جنب مهدکودک شادلین، روبه روی پارک صدف، پلاک ۳۲، طبقه پنج، واحد 8
شماره تماس ۰۹۳۰۷۵۳۰۰۷۰

3. دکتر هادی امالی امیری

دکتر هادی امالی امیری بهترین جراح لیفت صورت تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیم هستند.

دکتر هادی امالی امیری

دکتر آمالی امیری در سال ۱۳۹۳ از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ‌التحصیل شدند. ایشان در حال حاضر عضو انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک اینترنشیونال هستند و هم اکنون در دو کشور ایران و کویت در زمینه انواع جراحی زیبایی صورت و بادی کانتورینگ فعالیت دارند.

خدمات ارائه شده توسط دکتر هادی آمالی امیری:

لیفت اندوسکوپیک پیشانی و شقیقه

لیفت صورت و گردن

لیفت اندوسکوپیک ابروها

جراحی پلک‌ها (بلفاروپلاستی)

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

جراحی زیبایی پستان .لیفت سینه و پروتز سینه

پیکرتراشی

ابدومینوپلاستی

تزریق چربی به باسن

لیفت باسن و کمر و پروتز باسن

لیفت و ساکشن ران‌ها

آدرس مطب آدرس مطب: تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، کوچه والی نژاد، مقابل پارک خشایار، پلاک ۷، طبقه A1، زنگ ۱۰۲
شماره تماس ۰۲۱۸۶۰۸۵۵۴۸

4. دکتر غلامرضا موسوی مجد

دکتر غلامرضا موسوی مجد فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی در تهران هستند.

دکتر غلامرضا موسوی مجد

دکتر موسوی مجد مدرک رشته پزشکی و بورد تخصصی جراحی جنرال و عروق خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را با رتبه اول از دانشگاه ایران اخذ کردند. همچنین ایشان دوره جراحی میکروسکوپی، جراحی دست، فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی ایران را سپری نمودند.

دکتر غلامرضا موسوی مجد عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و‌ جراحان زیبایی امریکا و‌ نیز عضو انجمن جراحان پلاستیک و‌ زیبایی ایران هستند. همچنین ایشان رئیس بخش جراحی پلاستیک بیمارستان ولایت رشت سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۴ و رئیس بخش جراحی پلاستیک بیمارستان مطهری تهران سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۸ بوده‌اند.

از خدمات دکتر موسوی مجد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✓ لیفت صورت و گردن

✓ لیفت آندوسکوپی ابرو و شقیقه

✓ لیفت آندوسکوپی پیشانی

✓ بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)

✓ جراحی های زیبایی صورت

✓ جراحی زیبایی گوش

✓ رینوپلاستی

آدرس مطب آدرس مطب: تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، خیابان جردن، کوچه صانعی شرقی، پلاک هفت، واحد شش، طبقه دوم
شماره تماس ۰۲۱۸۸۲۰۳۰۲۵

5.  دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران هستند.

دکتر شهریار حدادی

ایشان عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، انجمن جراحان پلاستیک اروپا و انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی هستند. هزینه لیفت صورت با جراحی دکتر حدادی با توجه به شرایط هر فرد و نوع پوست او متفاوت است که پس از معاینه به طور دقیق مشخص خواهد شد.

برخی از عمل‌های زیبایی که دکتر حدادی انجام می‌دهند عبارتند از: عمل بینی، عمل لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، جراح پلک و جراحی لیفت صورت.

آدرس مطب تهران ، میدان ونک،انتهای گاندی شمالی
شماره تماس 09213585456

6. دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی تهران هستند.

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر آخوندی نسب دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کردند. ایشان در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو فعال انجمن بین المللی جراحان پلاستیک آمریکا و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند. نظرات در مورد دکتر آخوندی نسب را می‌توانید در قسمت دیدگاه‌های سایت به ثبت برسانید.

بخشی از فعالیت‌های زیبایی دکتر آخوندی نسب عبارتند از: جراحی زیبایی بینی، انواع پروتزهای صورت (گونه،جراحی چانه در تهران و فک)، عمل پروتز سینه، ابدومینوپلاستی و جراحی لیفت صورت.

آدرس مطب تهران، شهرک غرب فاز یک ، خ ایران زمین ، مرکز تجاری ایران زمین ط دوم ادرای ، واحد ١٢
شماره تماس 021۲۲۶۵۷۹۷۵

7. دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران هستند.

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر نداف کرمانی دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران به پایان رساندند. ایشان در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراحان فوق تخصص پلاستیک، اعمال زیبایی بسیاری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده‌اند.

همچنین نظرات در مورد دکتر نداف کرمانی را می‌توانید در قسمت دیدگاه‌هی سایت به ثبت برسانید. هزینه لیفت صورت با جراحی دکتر کرمانی با توجه به سن و نوع پوست هر فرد متفاوت است که پس از معاینه به طور دقیق مشخص خواهد شد.

بخشی از عمل‌های زیبایی که دکتر نداف انجام می‌دهند عبارتند از: جراحی زیبایی بینی، جراحی ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، عمل زیبایی سینه و انواع جراحی‌های زیبایی صورت از جمله عمل لیفت صورت.

آدرس مطب سعادت آباد بالاتر از میدان کاج خیابان نهم پلاک 1 ساختمان کاج طبقه 2 واحد 10
شماره تماس 02122134934

8. دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران هستند.

دکتر امیر دریانی

دکتر دریانی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا هستند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را در سال ۸۴ از دانشگاه علوم پزشکی تبریز دریافت کردند. در سال ۹۲ از دانشگاه ساپینزا رم برای شرکت در دوره فلوشیپ جراحى هاى میکروواسکولار بازسازى انکوپلاستیک پستان پذیرش گرفتند. ایشان مدرک فوق تخصصی جراحی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند و در حال حاضر یکی از بهترین جراحان زیبایی تهران می‌باشند که عمل‌های موفق زیادی را داشتند.

آدرس مطب تهران، جردن، پایین‌تر از پل میرداماد، نبش بن بست سپیدار، جنب بانک پارسیان، ساختمان مهرگان (پلاک ۵۹)، طبقه اول، واحد ۲
شماره تماس ۰۲۱۸۸۸۸۴۱۰۰

9. دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک در تهران هستند.

دکتر افسانه ثنایی

ایشان یکی از جراحان مطرح تهران در زمینه عمل‌های زیبایی هستند. بخشی نمونه کارهای دکتر افسانه ثنایی عبارتند از: ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، جراحی زیبایی سینه و سایر عمل‌های زیبایی صورت از جمله بلفاروپلاستی و لیفت صورت.

آدرس مطب جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، برج نگین، طبقه 3، واحد 301
شماره تماس 88 66 22 02176

دکتر لیفت صورت کیست؟

لیفت صورت بسته به نوع روش انجام می‌تواند توسط پزشکان مختلفی صورت گیرد. اما به صورت کلی متخصص جراحی پلاستیک و متخصص پوست می‌توانند نسبت به انجام این عمل زیبایی اقدام کنند. متخصصین جراحی پلاستیک، بهترین پزشکانی هستند که می‌توانند عمل لیفت را هم به صورت جراحی و هم غیر جراحی انجام دهند. زیرا این پزشکان به صورت تخصصی در زمینه عمل‌های زیبایی فعالیت دارند. جهت انجام انواع لیفت پوست صورت و گردن نیز می‌توانید به بهترین متخصص‌های پوست مراجعه نمایید.

متخصص پوست، پزشکی است که مدرک دکترای خود را در رشته پوست و مو دریافت کرده است. این پزشک شناخت خوبی از پوست داشته و می‌تواند روش‌های مختلفی را جهت لیفت و رفع چین و چروک‌های آن به کار گیرد.

لیفت صورت چیست؟

لیفت صورت یا فیس لیفت، یکی از عمل‌های زیبایی می‌باشد که جهت کشیدن پوست و رفع چین و چروک‌های آن انجام می‌شود. در این روش پوست به سمت بالا، طرفیت و یا حتی به سمت پایین کشیده می‌شود تا ظاهر بهتری داشته باشد. با کشیدن پوست، چروک‌های آن صاف شده و ظاهر جوانتر، شاداب‌تر و زیباتری به خود می‌گیرد.

لیفت صورت چیست؟

این گونه چهره فرد شاداب‌تر نشان داده می‌شود. لیفت پوست می‌تواند هم برای پوست صورت و هم برای پوست گردن انجام شود.

چین و چروک‌های اطراف چشم، گونه‌های، اطراف لب و پیشانی بیش از هر عامل دیگری موجب بالا نشان دادن سن می‌شوند. روش‌های مختلفی برای رفع این چین و چروک‌ها در هر قسمت از صورت وجود دارند. اما برای هر کدام از این چین و چروک‌ها باید این روش‌ها را پیاده کرد. خوشبختانه لیفت صورت می‌تواند به جوانسازی کلی صورت کمک کرده و بسیاری از عیوب آن را برطرف کند. البته میزان مفید بودن لیفت پوست صورت بستگی به نوع تکنیک و نوع دکتر آن دارد. بنابراین نمی‌توان گفت که نتیجه لیفت پوست برای همه یکی است.

انواع لیفت صورت

عمل لیفت صورت با روش‌های مختلفی انجام می‌شود و دارای تکنیک‌های متفاوتی است. هر کدام از این روش‌ها در نحوه انجام، میزان نتیجه بخشی، مدت زمان ماندگاری، هزینه و… با هم فرق دارند. بنابراین قبل از آن که نسبت به انجام هر گونه عمل لیفت اقدام کنید، ابتدا بهتر است با انواع روش‌های انجام آن آشنا شوید.

به صورت کلی روش‌های لیفت صورت به دو روش غیرجراحی و جراحی تقسیم می‌شوند. روش‌های غیرجراحی بسیار کم تهاجم‌تر و ایمن‌تر هستند. در مقابل روش جراحی، روشی تهاجمی محسوب می‌شود.

لیفت صورت با تزریق فیلر و چربی

یکی از روش‌های لیفت پوست، تزریق فیلر و چربی است. فیلر یا پرکننده همانند چربی می‌تواند به پر شدن بافت زیر پوست کمک کند. در واقع یکی از دلایل افتادگی پوست، کاهش حجم بافت زیر آن است. با تزریق فیلر یا چربی می‌توان این بافت را به صورت بازگرداند. درنتیجه صورت پرتر شده و پوست آن نیز سفت می‌شود.

لیفت صورت با بوتاکس

بوتاکس نوعی ماده است که از سم باکتری بوتولینوم گرفته می‌شود. این سم به عنوان فلج‌کننده عضلات برای از کار انداختن آن‌ها به کار می‌رود. با استفاده از بوتاکس می‌توان برخی از عضلات صورت را به صورت کنترل شده و موقت فلج کرد. درنتیجه صورت لیفت پیدا کرده و مانع از ایجاد چین و چروک خواهد شد. اگر عضلات خاصی از صورت قادر به حرکت زیاد نباشند، هرگز چین و چروکی در پوست به وجود نخواهد آمد.

لیفت صورت با لیزر

یکی از امن‌ترین روش‌های لیفت پوست صورت و گردن استفاده از دستگاه لیزر است. لیزر اندولیفت می‌تواند تا لایه‌های عمیق پوست نفوذ کرده و کلاژن‌سازی پوست را تحریک کند. درنتیجه پوست شروع به بازسازی خود کرده و به مرور زمان سفت می‌شود. جلسات لیزر حداقل باید تا ۶ جلسه ادامه پیدا کنند تا نتیجه مورد نظر بدست آید.

لیفت صورت با نخ

در لیفت پوست با نخ، نخ‌های مخصوص از طریق سوزن‌های بسیار باریک به لایه زیر پوست وارد می‌شوند. سپس پزشک از طریق کشیدن نخ‌ها، پوست را بالا کشیده و آن را لیفت می‌کند. نخ‌ها در زیر پوست موجب تحریک کلاژن‌سازی شده و مقداری ورم و کبودی به وجود می‌آورند. این روش تا ۳ سال می‌تواند ماندگار باشد.

لیفت صورت با جراحی

یکی از تهاجمی‌ترین و پر عارضه‌ترین روش لیفت پوست، انجام جراحی در اتاق عمل می‌باشد. در این روش، جراح پوست را از نواحی اطراف برش‌زده و پوست اضافی را جدا می‌کند. سپس پوست به صورت کامل بخیه‌زده خواهد شد. کشیدن پوست به سمت بالا به لیفت آن کمک کرده و تمامی چین و چروک‌های اضافی را از بین خواهد برد.

این روش ماندگاری بالایی داشته و بیمار در طی عمل کاملاً بیهوش می‌شود. جراحی ممکن است یک ساعت الی دو ساعت طول بکشد.

بهترین روش لیفت صورت و گردن کدام است؟

بسیاری از متقاضیان لیفت پوست این سؤال را دارند که بهترین روش برای لیفت صورت و گردن کدام است؟ نمی‌توان پاسخ قطعی و مشخصی برای این سؤال پیدا کرد. زیرا بهترین روش برای هر فردی فرق می‌کند. در واقع با توجه به این که انتظارات شما از لیفت پوست چیست، بهترین روش نیز متفاوت است.

ممکن است برای فردی بهترین روش، روشی باشد که ماندگاری آن بیشتر است. در این صورت روش جراحی برای آن بهترین می‌باشد. اما ممکن است بیمار دیگری روش کم خطر و غیرتهاجمی را ترجیح دهد. در این صورت روش‌های غیرجراحی برای وی پیشنهاد خواهند شد.

به صورت کلی، بهترین روش لیفت صورت، روشی است که کمترین میزان عوارض جانبی و خطرات را داشته باشد. در این صورت روش‌های غیرجراحی کمترین میزان تهاجم را برای بدن دارند. روش‌های لیفت پوست با نخ و روش‌های خانگی بهترین گزینه هستند.

البته روش‌های خانگی اغلب هزینه زیادی نداشته و جنبه مراقبتی دارند. بنابراین قبل از آن که چین و چروکی روی صورتتان به وجود بیاید بهتر است این روش‌ها را به کار ببرید. لیفت صورت با لیزر برای کسانی که نمی‌خواهند جای زخم و ورم روی صورتشان باقی بماند، بهترین گزینه است. زیرا لیزر هیچ ردی از خود به جای نمی‌گذارد.

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یکی از روش‌های بدون جراحی لیفت پوست است که جزء روش‌های کم تهاجم محسوب می‌شود. این روش بدین دلیل قابل توجه است که نخ‌های لیفت‌کننده به مرور زمان موجب افزایش کلاژن‌سازی پوست خواهند شد. پوست در نتیجه کلاژن‌سازی می‌تواند بافت خود را ترمیمی کرده و به صورت دائمی لیفت پیدا کند.

البته نمی‌توان گفت میزان این لیفت به قدی است که می‌تواند برای سال‌های سال باقی بماند. اما باز هم می‌توان اثرا بسیار مفید آن را مشهود کرد. در لیفت با نخ از انواع مختلف نخ‌ها با جنس‌های متفاوتی استفاده می‌کنند. نخ‌هایی که خار دار یا به اصطلاح دارای قلاب هستند، خاصیت کلاژن‌سازی بیشتری دارند. یعنی این نخ‌ها به تحریک پوست، آن را برای کلاژن‌سازی آماده خواهند کرد. درنتیجه پوست به مرور زمان جوانتر و زیباتر خواهد شد.

لیفت صورت با نخ در فضایی کاملاً استریل و بهداشتی و بدون بیهوشی انجام می‌شود. اما پزشک محل تزریق نخ‌ها را به صورت کامل بی‌حس می‌کند.

بسته به تعداد نخ‌ها و وسعت محل مورد نظر، این عمل جراحی ممکن است بیست دقیقه الی دو ساعت طول بکشد. قیمت لیفت صورت با نخ بستگی به تعداد نخ‌ها، نوع نخ‌ها و وضعیت پوست فرد دارد. بنابراین پزشکان مختلف دستمزد‌های متفاوتی جهت انجام لیفت پوست با نخ دریافت می‌کنند.

لیفت صورت در خانه

شاید برایتان جالب باشد بدانید که در خانه نیز با روش‌های خانگی و گیاهی می‌توانید نسبت به لیفت صورت خود اقدام کنید. البته توجه داشته باشید که روش‌های خانگی در طولانی مدت جواب می‌دهند. همچنین میزان نتیجه بخش بودن این روش‌ها کمتر از روش‌های پزشکی است. بنابراین از همین الان می‌گوییم که انتظار معجزه نداشته باشید. این روش‌ها علاوه بر خاصیت درمانی، خاصیت پیشگیری‌کننده هم دارند. بنابراین اگر هنوز چین و چروک ندارید، پس بهتر است هر چه زودتر دست به کار شوید.

در ادامه به معرفی برخی از محبوب‌ترین روش‌های خانگی لیفت پوست صورت در منزل می‌پردازیم.

استفاده از کرم‌های لیفت‌کننده صورت

کرم‌های لیفت‌کننده صورت را می‌توانید از داروخانه‌ها و فروشگاه‌های فروش لوازم بهداشتی به آسانی پیدا کنید. این کرم‌ها حاوی ترکیباتی هستند که از شل شدن پوست جلوگیری کرده و به جمع شدن آن کمک می‌کنند.

لیفت صورت

همچنین اگر تاکنون چین و چروکی روی پوستتان نداشته‌اید، این کرم‌ها انتخاب خوبی برای پیشگیری هستند. هر شب قبل از خواب پوست خود را به خوبی شسته و آن را با کرم لیفت دهنده به سمت بالا و طرفین ماساژ دهید.

ماسک شیر خشک و عسل

مقداری شیر خشک را با عسل طبیعی ترکیب کرده و آن را به صورت خمیر یکدستی در بیاورید. سپس ماسک را به پوست صورت خود مالیده و ۴۰ دقیقه الی ۱ ساعت صبر کنید. سپس آن را بشویید. عسل حاوی آنتی اکسیدان‌هایی است که از پیر شدن و بروز لکه بر روی پوست جلوگیری می‌کند. همچنین شیر خشک صورت را تپل کرده و از پوست آن را سفت خواهد کرد. شیر خشک تأثیر زیادی در روشن شدن و شادابی پوست صورت دارد.

ماسک سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ به داشتن پروتئین‌های مفید معروف است. اما از پروتئین‌ها که بگذریم، سفیده تخم مرغ خاصیت لیفت کنندگی بسیار بالایی دارد. بنابراین با ماست سفیده تخم مرغ می‌توانید پوست خود را سفت و روشن کرده و از بروز چین و چروک‌ها پیشگیری نمایید.

سفیده یک عدد تخم مرغ را در کاسه‌ای ریخته و آن را مرتب هم بزنید تا کف کند. کف حاصله را به پوست صورت‌زده و بیست دقیقه صبر کنید تا به خوبی خشک شود. سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

میزان ماندگاری لیفت صورت چقدر است؟

میزان ماندگاری لیفت صورت بستگی به سن بیمار، وضعیت پوست و تکنیک مورد استفاده و میزان مهارت پزشک دارد. مسلماً هر چه سن فرد و میزان افتادگی پوست آن بیشتر باشد، میزان ماندگاری لیفت کمتر خواهد بود.

تکنیک لیفت مهم‌ترین عاملی است که در میزان ماندگاری نتایج آن تأثیر دارد. روش‌های غیرجراحی جزء روش‌های موقت محسوب می‌شوند که ماندگاری آن‌ها بین ۲ الی ۵ سال است. بنابراین با این روش‌ها پوست حداکثر تا ۵ سال می‌تواند بدون چین و چروک بماند.

روش جراحی نسبت به روش‌های دیگر ماندگاری بیشتری به میزان ۱۰ سال دارد. بنابراین با روش جراحی می‌توانید پوست خود را حداقل برای ۱۰ سال بدون چین و چروک و کاملاً صاف نگه دارید.

مزایا و معایب لیفت صورت

لیفت صورت دارای مزایا و معایب مربوط به خودش است. متقاضیان عمل لیفت به دلیل مزایای گسترده‌ای که این عمل دارد، علاقه‌مند به انجام آن هستند. اما برخی دیگر از افراد به دلیل معایب آن، انجام عمل زیبایی لیفت را صحیح نمی‌دانند.

مزایا و معایب لیفت صورت

معایب عمل لیفت شامل عوارض جانبی آن می‌شوند. عوارض جانبی عمل لیفت شامل عوارض خفیف و طبیعی و عوارض خطرناک و نادر هستند. در ادامه به مزایا و معایب لیفت صورت می‌پردازیم.

مزایا فیس لیفت

 • جوان شدن پوست و کمتر نشان دادن سن
 • شادابی و زیبایی پوست
 • بازسازی بودن و افزایش کلاژن‌سازی آن
 • از بین رفت چین و چروک‌های عمیق صورت
 • کاهش چربی نواحی اطراف گردن و غبغب
 • زاویه‌بندی صورت و بهبود ظاهر فک و چانه
 • نتیجه طولانی مدت و صددرصدی

معایب فیس لیفت

 • غیر دائمی بودن
 • هزینه بر بودن
 • خونریزی داخلی
 • ایجاد ورم، التهاب، قرمزی و کبودی
 • ایجاد زخم و اسکار
 • سوختگی خفیف تا شدید پوست
 • آسیب عصبی و درد مداوم
 • عفونت
 • عوارض ناشی از بیهوشی
 • هماتوم
 • تجمع مایعات زیر پوست

جمع‌بندی

در این مقاله به معرفی عمل لیفت صورت، انواع روش‌ها، میزان ماندگاری و مزایا و معایب آن پرداختیم. تمامی عمل‌های زیبایی از جمله عمل لیفت پوست را حتماً باید نزد پزشک حاذق و مجرب انجام دهید. زیرا تنها در این صورت است که می‌توانید نتیجه‌ای رضایت بخش از عمل دریافت نمایید. جهت انتخاب بهترین روش برای لیفت پوست صورتتان به نظر پزشک اعتماد کنید. زیرا پزشک می‌تواند بهترین روش را به با توجه به وضعیت‌تان به شما پیشنهاد دهد.

 

پزشکان برتر

محمد حمید کرباسیان


سفارش طراحی سایت پزشکی و تخصصی در سایت زیر:

  DrMohandes.com

دکتر پیج همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب

محل تبلیغ شما

مقالات مرتبط

بهترین دکتر پزشکی ورزشی

بهترین دکتر پزشکی ورزشی

پزشکی ورزشی (sport medicin) تخصصی از علم پزشکی است که با نام طب ورزش نیز از آن یاد می‌کنند. متخصص طب ورزش  در زمینه سلامتی ورزشکاران و همچنین استفاده از ورزش در جهت

ادامه مطلب ...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا