فوق تخصص MS : (لیست 3 نفر از بهترین متخصص ام اس در تهران)

فوق تخصص MS
عناوین مقاله :

یكی از بیماری‌های قرن حاضر كه بسیاری از جوانان به خصوص دختران و زنان را درگیر می‌سازد بیماری ام‌اس است كه هنوز از نظر پزشكان متخصص دنیا علت آن نامشخص است. ام اس نوعی بیماری خود ایمنی است که در آن بدن به سلول‌های خود آسیب وارد می‌کند به گونه‌‌ای که سیستم دفاعی به سیستم مرکزی اعصاب حمله کرده و نواحی‌ای از مغز و نخاع را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

دوستان و همراهان صمیمی ، با مقاله ای جدید به شما بهترین فوق تخصص MS (بهترین متخصص ام اس) رو در تهران معرفی میکنیم. امید آنکه با مراجعه به این پزشکان حاذق روند درمانیتان تسریع یابد و بتوانید لباس عافیت بر تن کنید. برای اینکه ام اس را بهتر بشناسید پیشنهاد میکنم این مقاله را (ام اس : (علائم ام اس ، علت و درمان بیماری MS) را بهتر بشناسیم ) را مطالعه فرمائید. همچنین با توجه به نقش وراثت در ابتلای اعضای درجه یک، به بیماری ام اس خصوصا در دختران، میتوانید جهت انجام بیمه ام اس و 21 نوع بیماری خاص دیگر به صفحه بیمه بازنشستگی پیش از موعد خاورمیانه مراجعه نمایید

 

1- دکتر محمد علی صحراییان

(متخصص بیماریهای مغز و اعصاب (نورولوژیست) – فوق تخصص MS )

دکتر محمد علی صحراییان

بیوگرافی

محمدعلی صحراییان متخصص مغز و اعصاب، متخصص MS (فلوشیپ MS) و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران است او در ۲۷ بهمن‌ماه ۱۳۵۰ در شهرستان جهرم متولد شد و دوران کودکی تا دبیرستان را در شهرستان جهرم طی کرد. او از سال ۱۳۶۹ پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذراند و بعد از گذراندن دورهٔ تخصص خود در سال ۱۳۸۱ رتبهٔ اول بورد تخصصی مغز و اعصاب شد و بعد از آن برای گذراندن دورهٔ فلوشیپ در سال 1384 به سوییس رفت و بعد از یک سال و دو ماه به ایران بازگشت.

 

 

2- دکتر مسعود نبوی

(متخصص بیماریهای مغز و اعصاب (نورولوژیست) – فوق تخصص MS )

فوق تخصص MS

بیوگرافی

من دکتر سیدمسعود نبوی هستم، متخصص مغز و اعصاب و فوق تخصص ام اس. همچنین عضو هیأت مدیره انجمن مغز و اعصاب ایران می باشم. چنانپه با بیماری هایی در حوزه ی مغز و اعصاب نظیر ام اس، اختلال در هوشیاری، تشنج، فراموشی، لرزش بدن، سرگیجه، و… مواجه هستید با من در ارتباط باشید. هدف اصلی من ارائه ی خدماتی مفید و مؤثر متناسب با مشکلات شما هموطن گرامی می باشد. برای ارتباط با من می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب شخصی مراجعه بفرمایید.

 

3- دکتر امیر رضا عظیمی

(متخصص بیماریهای مغز و اعصاب (نورولوژیست) – فوق تخصص MS )

دکتر امیر عظیمی

 

در  doctorpage   بیابید :        پزشک (فوق تخصص ام اس )

 

بیشتر بدانیم :

 

* دکتر پیج ، همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب  *

 

مقالات بیشتر خوانده شده و مرتبط :

ارسال دیدگاه