متخصص پروتزهای دندانی(پریودنتیست) : 7 نفر از برترین متخصصین ایمپلنت

متخصص پروتزهای دندانی

با سلام و وقت بخیر . روزی دیگر آمد و مقاله ای نو در باب دندان. شاید همگی با واژه پریودنتیست آشنا نباشند. این پزشکان همان متخصص پروتزهای دندانی هستند که در زمینه کاشت ایمپلنت یا کاشت دندان فعالیت میکنند. نوعی از خدمات دندانی که هزینه های زیادی رو میتونه بر شما تحمیل کنه. رشته تخصصی پروتزهای دندانی و ایمپلنت یکی از ۹ رشته تخصصی دندانپزشکی است که عمدتا بر روی پروتزهای دندانی و ایمپلنت های دندان متمرکز است.

این رشته بر تشخیص ودرمان و بازسازی و نوسازی فانکشن دهانی در اثر صدمات به بافتهای دندانی  تمرکز دارد. بطور مثال در بیمارانی که یک دندان یا چند دندان خود را از دست داده اند یا دارای نقصهای دندانی مادرزادی هستند  جهت به دست آوردن زیبایی و سلامت و فانکشن دهان خود نیاز به مشاوره با متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت دارند.

بنابراین ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا بهترین های این زمینه را به شما معرفی کنیم تا هزینه های اضافی گریبانگیر شما نشود. راستی اگر میخواهید با ایمپلنت دندان بیشتر آشنا بشید به ( ایمپلنت چیست؟) مراجعه کنید. لطفا با ما همراه شوید.

1- دکتر مسعود اجلالی

متخصص دندانپزشکی – متخصص پروتزهای دندانی(پریودنتیست)

دکتر مسعود اجلالی
دکتر مسعود اجلالی

بیوگرافی :

1- عضو هیئت‌علمی شهید بهشتی گروه پروتز متحرک

2- عضو هیئت‌علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دکتر مسعود اجلالی یکی از چهره‌های برجسته و بین‌المللی متخصص پروتز بوده و به‌ویژه در زمینه ایمپلنت جزء پایه گذاران پروتزهای ایمپلنت هستند و از جمله کارهای وی در کارنامه خویش می توان به تربیت تعداد زیادی از متخصصین پروتز کشورو متخصص کاشت ایمپلنت و نیز ده‌ها سخنرانی در اکثر کنگره‌های مختلف دندان‌پزشکی اشاره کرد.

ازجمله سخنرانی‌های وی در همایش ایمپلنت، سخنرانی در همایش اکلوژن و سخنرانی در پنجمین کنگره‌ی علمی سالیانه می‌باشد. همچنان باعث افتخار کلینیک دندانپزشکی مدرن است که دکتر اجلالی در کلینیک دندانپزشکی مدرن در دوره‌های مقدماتی آموزش پروتز به دانشجویان باکو تجربه‌های خود را انتقال دادند و درپایان گواهی نامه هایی با امضای ایشان به دانشجویان دندانپزشکی کشور اذریبایجان که مهمان کلینیک دندانپزشکی مدرن بودند، اعطا گردید.

2- دکتر کاوه سیدان

متخصص دندانپزشکی – متخصص پروتزهای دندانی(پریودنتیست)

دکتر کاوه سیدان
دکتر کاوه سیدان

بیوگرافی :

متولد 6 دی ماه 1344 در تهران

فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی در سال 1367 از دانشگاه شهید بهشتی

فارغ التحصیل رشته تخصصی پروتزهای دندانی با گرایش ثابت در سال 1370 از دانشگاه شهید بهشتی

فلوشیپ کالج بین المللی دندانپزشکان FICD

مسترشیپ ایمپلنت دانشگاه فرانکفورت

سوابق:

دانشیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بخش پروتز ثابت

سرپرست تخصصی پروتزهای دندانی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بنیانگذار فلوشیپ دانشگاه شهید بهشتی

رئیس هیات مدیره انجمن پروستودونتیست های ایران

دبیر کمیته بین الملل انجمن دندانپزشکی ایران

3- دکتر مرضیه علی خاصی

متخصص دندانپزشکی – متخصص پروتزهای دندانی(پریودنتیست)

دکتر مرضیه علی خاصی
دکتر مرضیه علی خاصی

بیوگرافی :

استاد پروتز دندان
گروه پروتزهای دندانی، دانشکده دندانپزشکی
مرکز تحقیقات دندانپزشکی
پژوهشکده علوم دندانپزشکی
دانشگاه علوم پزشکی تهران

4- دکتر مهران نوربخش

متخصص دندانپزشکی – متخصص پروتزهای دندانی(پریودنتیست)

متخصص پروتزهای دندانی
دکتر مهران نور بخش

 

5- دکتر ساسان رسایی پور 

متخصص دندانپزشکی – متخصص پروتزهای دندانی(پریودنتیست)

دکتر ساسان رسایی پور
دکتر ساسان رسایی پور

بیوگرافی :

متخصص پروتزهای دندانی ، زیبایی و ایمپلنت
فلوشیپ جراحی و پروتز ایمپلنت های دندانی
فلوشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان
عضو هیأت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه ممتاز بورد تخصصی ناسیونال
عضو انجمن پرستودنتیستهای ایران
عضو تیم بین المللی ایمپلنت (ITI)
عضو کمیته بین المللی ایمپلنت(ICOI)
عضو انجمن پرستودنتیست های آمریکا

6- دکتر محمد میر شکار

متخصص دندانپزشکی – متخصص پروتزهای دندانی(پریودنتیست)

 

بیوگرافی :

دکتر محمد میرشکار

شماره نظام پزشکی :42663

فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی عمومی از دانشگاه تهران و متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت از دانشگاه شیراز و masterایمپلنت از ICOI

دوره های متعدد داخل و خارج از کشور در زمینه های ایمپلنت و زیبایی- تجربیات فراوان در زمینه طراحی لبخند زیبا-انجام درمان های زیبایی مختلف-بازسازی کل سیستم دندانی و دردهای مفصلی-درمان فوری دنداانهایی که نیاز به روکش,لمینیت یا انله دارند با تکنولوژی کد-کم(دستگاه cerec)

عضو انجمن دندانپزشکان زیبایی آمریکا(AACD)

dsc_02240

در این مرکز پیشرفته ترین درمان های پزشکی شامل: ایمپلنت های دندانی,ونیرهای چینی,روکش ها,بریج ها,دنچر,و…. ارائه میگردد.

فایده درمان های پروتزی , بهبود زیبایی دندانی و صورتی و عملکرد جویدن است که در کل کیفیت زندگی شما را بهبود خواهد بخشید.

فلسفه درمان ما بر اساس فراهم آوردن حداکثر مراقبت های درمانی در محیطی کاملا آرام و دوستانه می باشد.

درمان در محیطی ارام و راحت و حداکثر توجه به جزئیات و راحتی شخص صورت خواهد گرفتََ.

ما اطلاعات کافی درباره درمان به بیماران ارائه می نماییم تا آن ها بتوانند تصمیمی آگاهانه در ارتباط با درمان و هزینه های مربوط به آن را اتخاذ نمایند.

ما می دانیم که هر شخص با توجه به خصوصیات فیزیکی,احساسی و مالی منحصر بفرد است لذا به بیمارانمان گوشی فرا می دهیم و طرح درمان خاص آن فرد را که مناسب نیازهای منحصر بفرد اوست ارائه می نماییم.

بیماران جدید:

در جلسه اول درمان, دهان,سر و گردن ,مفاصل فکی,بافت نرم و سخت,عضلات,غدد لنفاوی و دندان ها مورد معاینه قرار میگیرد.

رادیوگرافی ها, قالب هبیی از دهان و عکس های داخل دهانی و خارج دهان ممکن است در جهت ارزیابی وضعیت دندانی و تنظیم طرح درمان مورد نیاز باشند.

طرح درمان های مختلف به همراه هزینه های مربوطه بر اساس وضعیت بیمار به وی توضیح داده می شود و از میان راه های مختلف درمانی بر سر یک راه با بیماران توافق می شود.

ما از سوالاتی که در ارتباط با طرح درمان مطرح می شود استقبال می نماییم و معتقدیم بیماران باید در طرح درمان و جلوگیری از بیماری های دهان نقش فعال داشته باشند.

7- دکتر شیرین لواف

متخصص دندانپزشکی – متخصص پروتزهای دندانی(پریودنتیست)

متخصص پروتزهای دندانی
دکتر شیرین لواف

بیوگرافی :

دکتر شیرین لواف در سال 1377در رشته دندانپزشکی عمومی با رتبه برتر از دانشکده دندانپزشکی مشهد فارغ التحصیل شدند. در همان سال موفق به قبولی در رشته تخصصی پروتزهای دندانی و ایمپلنت از دانشگاه تهران شدند و در سال 1381 با رتبه اول در این رشته فارغ التحصیل شدندو درهمان سال در بورد تخصصی این رشته حایز رتبه سوم کشوری شدند.

از همان سال تاکنون د ر دانشکده های دندانپزشکی اهواز و آزاد اسلامی تهران بصورت عضو هیات علمی و استادیار مشغول به کار بودند.هم اکنون نیز به عنوان عضو هیات علمی واستادیار بخش پروتز ثابت در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مشغول به فعایت هستند. همچنین دکترشیرین لواف در سال 1394 موفق به اخذ فلوشیپ ایمپلنتهای دندانی از دانشکده دندانپزشکی تهران شدند.همچنین ایشان در سال 95 موفق به اخذ رتبه دانشیاری شدند

مطب تخصصی دندانپزشکی پاسداران با حضوردوتن از متخصصین دانشگاهی و اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه و رتبه اول بورد تخصصی کشوری با کیفیت عالی و تعرفه مناسب آماده ارایه خدمات تخصصی وعمومی دندانپزشکی به شما عزیزان می باشد.
دکتر آرش عزیزی متخصص بیماریهای دهان،فک و صورت در سال1380 در رشته فوق ازدانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران با رتبه اول فارغ التحصیل شده و درهمان سال در امتحانات بورد تخصصی کشوری حایز رتبه اول شدند.ایشان هم اکنون نیزاستاد تمام دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و از سال 1389 تاکنون نیز معاون پژوهشی این دانشکده می باشند.
ایشان در سال 1390 فلوشیپ ایمپلنتهای دندانی را از آکادمی ایمپلنتولوژیستهای آمریکا و در سال 1396 نیز فلوشیپ لیزر را از دانشگاه آخن آلمان با درجه عالی را کسب نمودند.دکتر شیرین لواف متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت نیز در سال1381 ازدانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران با رتبه برتر فارغ التحصیل شده و در همان سال نیز در امتحانات بورد تخصصی کشوری حایز رتبه دوم کشوری شدند.
در سال 1394 نیز فلوشیپ ایمپلنتهای دندانی را از دانشگاه تهران اخذ نمودند.در سال 1395 نیز موفق به اخذ رتبه دانشیاری گردیدند.هم اکنون ایشان دانشیار و عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی می باشند خدمات ارایه شده در مطب شامل :
درمانهای ترمیمی و زیبایی،لامینیت،عصب کشی(اندو)،جراحی لثه،جراحی دندان عقل،جراحی ضایعات و کیستهای دندانی(اپیکو)،جرمگیری و بورساژ دندانی،سفید کردن دندانها (بلیچینگ)با لیزر،پروتزهای ثابت(انواع روکشهای چینی،تمام سرامیک،زیرکونیاو….)،پروتزهای متکی بر ایمپلنتهای دندانی،پروتزهای متحرک(ساخت دندانهای مصنوعی وپارسیل)،جراحی ایمپلنت، جراحی ضایعات و کیستها و تومورهای فکی می باشد.

 *   دکتر پیج ، همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب.   *

 

پزشکان برتر

محمد حمید کرباسیان


سفارش طراحی سایت پزشکی و تخصصی در سایت زیر:

  DrMohandes.com

دکتر پیج همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب

محل تبلیغ شما

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا