کلینیک دندانپرشکی600

کلینیک ها

درباره کارجو

کلینیک دندانپزشکی 600 با بهره مندی از همکاری متخصصان مجرب و تجهیزات مدرن و تکنولوژی نوین دندانپزشکی در سال 1397 فعالیت خود را آغاز نموده است و در محیطی مناسب و در خور شأن شما عزیزان پذیرای شما می باشد. از اهداف این کلینیک خدمت رسانی به هموطنان عزیز مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد، لذا همواره با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی همتراز با معتبر ترین کلینیک های کشور سعی در ارتقاء کیفیت خدمات در جهت حفظ و بهبود سلامتی مراجعین محترم دارد. بر این اساس با افتخار و اطمینان کامل خدمات خود را بصورت تضمینی و با گارانتی واقعی ارائه می کند.

ایمپلنت دندان
این درمان نزدیکترین روش جایگزینی دندان از دست رفته، نسبت به دندان‌های طبیعی می‌باشد. در کلینیک لاله کاشت ایمپلنت توسط متخصص جراح و پروتز آن توسط متخصص پروتز انجام می‌پذیرد..

دندانپزشکی کودکان
پيشگيري و درمان بيماريهاي دهان و دندان از نوزادي و كودكي تا بلوغ به عهده متخصص اين رشته می باشد . کلینیک دندانپزشکی 600 آماده ارائه کلیه خدمات به کودکان زیر 12 سال نیز می باشد. .

ترمیم و زیبایی
اصلاح طرح لبخند، زیباسازی و ترمیم دندانهای پوسیده، خراب شده و یا دندانهایی که دچار تغییر رنگ شده اند. اصلاح طرح لبخند یکی از مواردی است که در کلینیک 600 مورد نظر دندانپزشک متخصص ترمیمی قرار می گیرد.

موقعیت مکانی