مهدی آریانا

متخصص جراحی عمومی

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

آدرس

سعادت آباد، میدان کاج ،خیابان سرو غربی ، نرسیده به بلوار شهرداری،پلاک ۳۳ ساختمان سرو سبز واحد ۶

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی،عضو هیئت علمی دانشگاه با مهارت و تجربه فراوان در جراحی‌های زیبایی سینه، شکم، صورت و اندامها می‌باشد. وی با استفاده از تکنیکهای دقیق و اصیل جراحی در کنار بکارگیری روشهایی با تهاجم بافتی کم و همچنین روش‌های غیرجراحی، فرایندی منحصربه فرد را برای شما طراحی و اجرا می‌نماید. در طی سالها تجربه، دکتر آریانا با ادغام حس زیبایی شناختی و مهارتهای جراحی خود، نتایجی درخشان و قابل توجه را به بیماران گرامی تقدیم نموده است.
دکتر آریانا با تشکیل یک تیم کاملاً کارآزموده و مجرب سعی در ایجاد محیطی حرفه‌ای و کاملاً امن جهت بیماران خویش نموده است. در کنار روش‌های مختلف در دسترس جراحهای پلاستیک، این سایت جهت ارائه اطلاعاتی دقیق، ارزشمند و علمی در مورد انواع‌ جراحی‌های پلاستیک و اقدامات غیرجراحی زیبایی برای شما طراحی گردیده است.
یک جراحی پلاستیک باید به تجربه‌ای مهیج، خاطره‌انگیز و فوق العاده برای شما تبدیل گردد. هدف ما کمک به بیماران در جهت ایجاد نتایج طبیعی درازمدتی می‌باشد که منجر به کسب لذت و آرامش بیشتر در زندگی می‌گردد و ما تمام تلاشمان را در جهت رسیدن به این هدف انجام خواهیم داد.

دکتر اریانا یکی از باتجربه ترین جرحان سینه ایران در ایران و دنیا
که با پذیرش بیمار از سراسر دنیا نامی شناخته شده و صاحب سبک می باشد و آنجا هزاران جراحی موفق در کلیه فیلدهای جراحی پستان
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان و استاد دانشگاه
برزرگ کردن کوچک کردن و پروتز سینه
و رفع بیماری‌های بدشکلی های مادرزادی سینه
کتاب تکنیک ها جراحی ژنیکوماستی ایشان به عنوان اولین کتاب جامع درمان این بیماری در دنیا و به عنوان یک نتیجه سالها تجربه و هزاران عمل جراحی در این زمینه میباشد بزودی به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر و در اختیار پزشکان و افراد علاقه مند در این زمینه در سراسر دنیا قرار خواهد گرفت

پزشکان مرتبط

فرهاد موسی زاده

متخصص جراحی عمومی

محمد حمید کرباسیان

متخصص جراحی عمومی

محمد اسماعیل اکبری

متخصص جراحی عمومی

محمد علی یوسف نیا

متخصص جراحی عمومی

محمد علی تقی پور

متخصص جراحی عمومی

محمدوزیری

متخصص جراحی عمومی

محمدبهگام شادمهر

متخصص جراحی عمومی

محمد کرمان ساروی

متخصص جراحی عمومی
پیمایش به بالا