مسعود یغمایی

دندانپزشکان

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

آدرس

بزرگراه آفریقا - بولوار گلشهر - پ. 2/37

دكتر مسعود يغمايي‌ در سال‌ 1329 شمسی در شهرستان‌ خور و بيابانك‌ به‌ دنيا آمد.ايشان متخصص جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت از آمريكا است.وي‌ در حال‌ حاضر دانشيار و رئيس‌ بخش‌ جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌ دانشگاه‌ شهيد بهشتي مي‌باشد. كتاب”جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌” ترجمه مسعود يغمايي، در دوره بيست و دوم انتخاب كتاب سال جمهوري اسلامي ايران از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ،به عنوان كتاب سال برگزيده شد.

مسعود يغمايي پس‌ از طي‌ تحصيلات‌ ابتدايي‌ و دبيرستان‌ وارد تحصيل‌ در مقاطع‌ دانشگاهي‌ شد و در سال‌ 1353 در رشتة‌ دندانپزشكي‌ از دانشگاه‌ تهران‌ فارغ‌ التحصيل‌ گرديد. وي‌ در سال‌ (1981. م) از آمريكا به‌ دريافت‌ تخصص‌ جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌ نايل‌ آمد.

دكتر يغمايي‌ در سال‌ 1361 به‌ استخدام‌ دانشگاه‌ علوم‌ پزشكي‌ شهيد بهشتي‌ درآمد و از آن‌ پس‌ تاكنون‌ در اين‌ دانشگاه‌ به‌ تدريس‌ اشتغال‌ دارد. وي‌ در حال‌ حاضر دانشيار و رئيس‌ بخش‌ جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌ دانشگاه‌ فوق‌ مي‌باشد. او همچنين‌ رئيس‌ انجمن‌ جراحان‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌ در ايران‌ در سالهاي‌ (79 – 77) بوده‌ است.

جوائز و نشانها : كتاب”جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌” ترجمه مسعود يغمايي، در دوره بيست و دوم انتخاب كتاب سال جمهوري اسلامي ايران از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ،به عنوان كتاب سال برگزيده شد.

پزشکان مرتبط

محمد اسلامی

دندانپزشکان

سید محمدرضا مرتضوی

دندانپزشکان

سیدمحمدباقر مرتضوی

دندانپزشکان

وحید مسگرزاده

دندانپزشکان

هومن ابراهیمی

دندانپزشکان

مسعود یغمایی

دندانپزشکان

حمید آهنگری

دندانپزشکان

آرش عزیزی

دندانپزشکان
پیمایش به بالا