محمد جواد ملکی
متخصص طب ورزش

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

مهارت های حرفه ای

آدرس

بزرگراه آفریقا - بالاتر از جهان کودک - خیابان دیدار شمالی - نبش پدیدار - پلاک 21 قدیم / 7 جدید - واحد سوم - طبقه دوم

محمد جواد ملکی

آخرین بروزرسانی: 4 بهمن , 1401

دکتر جواد ملکی تحصيلات آغازين خود را در مشهد و تهران به پايان برد. پدرشان شادروان محمود ملکی در پيشرفت های تحصيلی فرزند بسيار سختگير بود. ايشان يک نويسنده، شاعر و يک فرهنگی ايران دوست از ديار يزد بود که نخستين دبيرستان را به نام شرافت در مشهد بنياد کرد.

دکتر ملکی پزشکی عمومی و مقدماتی را در دانشگاه تبريز به پايان رساند. جناب آقای پروفسور عباسقلی دانشور جراح بزرگ قلب و عضو فرهنگستان علوم ايران را الگوی زندگی خود دانسته و ايشان را يک از بزرگترين دانشمندان سده اخير می داند.

دکتر جواد ملکی در سال 1357 تخصص خود را در رشته های جراحی عمومی، عروق و ريه از دانشگاه های ايران دريافت نمود سپس در سال 1364 برای تکميل تحصيلات به ايالت متحده آمريکا و کانادا رفت و دوره آسيب شناسی را در بيمارستان North york General Hospital تورنتو کانادا و دوره جراحی قلب، ريه و عروق را در مرکز پزشکی هیوستون تگزاس زير نظر دکتر کولی با موفقيت به پايان رساند. ايشان عضو کميته المپيک و پزشک ورزشی نيز می باشد. نوشته ها و مقالات فراوانی در رسانه های نوشتاری و همگانی داشته و در سخنرانی های خود همواره پشتيبان بزرگ و استوار برای ورزش ايران بوده است. ايشان سابقه ی کار و فعاليت در جبهه ی جنگ ايران و عراق داشته و در حدود 8 مرتبه شرکت مستمر و دائمی در جنگ داشته اند و 500 مجروح جنگی را درمان نموده اند.

با 10 سال سابقه تحقیقات و مداوای بیش از یک هزار بیمار (درمان حداقل 18 بیمار کاندید پیوند قلب) زیر نظر آقای دکتر جواد ملکی جراح در آمریکا و ایران، درمان تنها به کمک ورزش منظم تحت نظر کارشناس ورزشی، انجام تستهای دوره ای، کنترل شرایط بیمار به کمک تجهیزات پیشرفته تحت نظر متخصص قلب و رژیم غذایی بر اساس اصول علمی جدید

در این کلینیک بیمار بدون نیاز به عمل جراحی، تنها با تحت نظر قرار گرفتن و پیروی از یک برنامه ورزشی منظم در مدت محدود به وضع پایدار رسیده و سپس با ادامه برنامه های ورزشی، زندگی جدید خود را آغاز می نماید.

این یک آرزو نیست بلکه حقیقت زیبایی است که با امید و تلاش برای بدترین بیماری ها به خود جامه عمل پوشانده است. قبل از هرگونه جراحی و پذیرش عوارض و هزینه های آن، با ورزش کردن خود را درمان کنیم، همانگونه که در کشور های پیشرفته ورزش دیگر یک مکمل برای درمان نیست بلکه یک روش درمانی مطمئن بشمار می آید.

پزشکان مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا