امین آمالی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی

شبکه های اجتماعی

آدرس

تهران – جردن – بالاتر از جهان کودک – کوچه صانعی – پلاک ۱ – طبقه ۴ – واحد ۱۵

امین آمالی

آخرین بروزرسانی: 9 بهمن , 1401

دکتر امین آمالی در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۵۵ در خانواده‌ای فرهیخته و علمی چشم به جهان گشود. او تحصیلات ابتدایی و دبیرستان خود را در شهر مشهد به پایان برد و در سال ۱۳۷۳ موفق به کسب دیپلم با رتبه برتر از دبیرستان استعدادهای درخشان گردید و در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شد. دکتر آمالی در سال ۱۳۸۰ با رتبه ممتاز از دانشگاه فارغ التحصیل شد و مدرک دکتری حرفه‌ای پزشکی عمومی خود را اخذ نمود.
ایشان در سال ۱۳۸۳ با رتبه‌ی برتر برای اخذ تخصص در رشته گوش و حلق و بینی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و نهایتا در سال ۱۳۸۷ با کسب رتبه سوم بورد تخصصی کشوری فارغ التحصیل گردید و به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزیده شده و به عنوان استادیار به تدریس و آموزش علمی و عملی دانشجویان پزشکی و دستیاران و فلوشیپ‌های گوش، حلق و بینی مشغول شد. وی دوره جراحی پلاستیک صورت را در دانشگاه تهران سپری کرد و موفق به گذراندن دوره تکمیلی در دانشگاه استنفورد آمریکا گردید.

دکتر آمالی یکی از چهره برجسته و صاحب نام در زمینه جراحی زیبایی بینی و صورت در شهر تهران است. علاقه به رشته پزشکی، دقت و هنر ایشان، در کنار تجربه و دانش آکادمیک و همین‌طور تجربه جراحی‌های متعدد موجب شده است از ایشان به عنوان جراح پلاستیک حاذق و صاحب سبک یاد شود.
شایان ذکر است در کنار توانایی‌های فردی و تجربه بالای دکتر آمالی در جراحی پلاستیک بینی و صورت، کادر بسیار حرفه‌ای و ماهری نیز ایشان را در پروسه‌ی عمل جراحی همراهی می‌کنند.
مجموعه این اقدامات نهایتا منجر به رضایت و خشنودی بیمار پس از انجام عمل جراحی می‌شود و مراجعه‌کننده را به خواسته‌ای که پیش از عمل داشته می‌رساند. انتظار و توقع بیمار پیش از انجام عمل جراحی و تحقق آن پس از عمل جراحی، حاکی از رعایت موشکافانه تمامی استانداردها و پارامترهای لازم است.
ارتباط مستمر پزشک با بیمار در طول سالیان پس از عمل و انجام معاینات از پیش تعریف‌شده نیز در افزایش سطح رضایت بیماران بسیار موثر بوده و تاییدی بر اعتماد مراجعین به دکتر آمالی می‌باشد.
دکتر امین آمالی در طی دوران زندگی علمی خویش به واسطه حسن عملکرد حرفه‌اى خود مقام‌های علمی بسیاری را تحت عناوین گوناگون کسب نموده و جوایز گوناگونی را دریافت کرده است.

راه‌های شناخت بهترین جراح بینی چیست؟
اولین راه در یافتن بهترین جراح جستجو و پرس و جو است. پرس و جو از دوستان و آشنایانی که تجربه انجام این عمل را داشتند و از نتیجه کار راضی هستند . سرچ  در موتورهای جستجو و مشاهده نمونه کارهای پزشکان مختلف نیز در انتخاب بسیار موثر است. در این مرحله عمدتا افراد سعی می‌کنند در نمونه کارهای موجود از هر پزشک نمونه ای رو مشاهده کنند که بیشترین تطبیق با فرم بینی خودشان را دارد تا به ذهنیت و تصوری از نتیجه جراحی شان با پزشک مورد نظر دست یابند.

یکی از نکاتی که در این مرحله بسیار اهمیت دارد این است که هر فرد باید متوجه این موضوع باشد که آناتومی و ساختار بینی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و از همه مهم تر تناسب اجزای صورت در افراد تفاوت دارد که تمام این نکات در نتیجه جراحی بسیار اهمیت دارد و بهترین راهنما برای نتیجه پس از عمل شخص پزشک هست که با درنظر گرفتن تمام این موارد می تواند شما را به درستی راهنمایی کند.

در مرحله جستجو بهترین جراح بینی یکی از نکات مهم علاوه بر نمونه کارهای موفق عدم وجود کامنت منفی و نارضایتی از سوی افرادی است که نزد آن پزشک جراحی کردند.

نکته مهم بعدی که باید به آن توجه کرد بیوگرافی هر پزشک است. سابقه تحصیلی، میزان تجربه جراحی و تعداد جراحی های موفق انجام شده از مهم ترین نکاتی هستند که می توانند تبحر و تجربه هر فرد را مشخص کنند.

مرحله بعد از جستجو برای انتخاب بهترین جراح بینی ، مراجعه حضوری به مطب و مشاهده و صحبت با بیماران پزشک موردنطر میباشد که در انتخاب شما بسیار موثر و کمک کننده خواهد بود.

و مرحله آخر و مهم ترین مرحله جلسه مشاوره با پزشک هست که در این جلسه شما میتوانید تصمیم نهایی خود را بگیرید و کاملا اطمینان حاصل کنید که انتخاب شما درست ترین انتخاب بوده است.

پزشکان مرتبط

متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش،حلق،بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا