درباره کارجو

دکتر رضا نصر دوره تحصیلی متوسطه خود را در دبیرستان کمال تهران به پایان رسانید. وی در سال ۱۳۷۲ با موفقیت و کسب رتبه هفتم در کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و در طی دوره تحصیل، چندین بار شاگرد اول دانشکده پزشکی شد. وی در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و بعد از اتمام دوره طرح و سربازی در سال ۲۰۰۳ به انگلستان عزیمت کرد. پس از قبولی در امتحانات ورودی، دوره SHO جراحی زنان و زایمان را به مدت ۲ سال و ۴ ماه در بیمارستان‌های دانشگاه آکسفورد (۱۲ ماه)، گلاسگو (۸ ماه) و سنت جورج لندن (۸ ماه) گذراند.

در سال ۲۰۰۶ پس از موفقیت در رقابت بسیار فشرده موفق به ورود به دانشگاه لندن جهت دوره تخصصی و فوق‌تخصصی جراحی زنان و زایمان شد و به مدت ۵ سال این دوره‌ها را در بیمارستان‌های دانشگاهی لندن در Chase Farm Hospital، University College London Hospital , Barnet HospitalWhittington Hospital , Queen’s Hospital گذراند.

در سال ۲۰۰۸ بعد از قبولی امتحانات کتبی و شفاهی به عضویت کالج سلطنتی جراحان زنان و زایمان انگلستان (M.R.C.O.G) در‌آمد.

در سال ۲۰۰۹، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ دوره تکمیلی و فوق‌تخصصی لاپاروسکوپی، نازایی و سونوگرافی زنان را به اتمام رسانید. بلافاصله بعد از اتمام تحصیلات و دوره‌های فوق‌تخصصی با شرکت در رقابتی فشرده بین ۱۹۸ شرکت‌کننده موفق به کسب کرسی استادی در جراحی زنان زایمان و نازایی در دانشگاه لندن شد و به عنوان ( استاد Consultant ) در بیمارستان Barnet مشغول به کار شد.

با وجود این‌که در لندن از یک موقعیت شغلی ثابت و عالی برخوردار بود با این حال از سال ۱۳۹۲ به کشور خود بازگشته است تا بتواند برای هموطنان خود منشأ اثر نیک گردد و درحال حاضر به عنوان تنها عضو کالج سلطنتی جراحان زنان و زایمان انگلستان از کشور ایران، در مطب و بیمارستان گاندی تهران مشغول به طبابت و درمان خصوصاً در حوزه نازایی و IVF می‌باشد.

او در کنفرانس‌ها و جلسات علمی متعدد شرکت کرده و مقالاتی در مجلات معتبر دنیا به چاپ رسانده است.

همچنین علاقه‌مند به آموزش علمی و عملی رزیدنت‌های زنان و زایمان و در طبابت به‌ویژه در لاپاروسکوپی، نازایی و سونوگرافی لگن می‌باشد.

موقعیت مکانی