سحر درفشی

متخصص تغذیه

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

مهارت های حرفه ای

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان، مجموعه مدیکو پلاس سنتر، طبقه هفتم، واحد ٧۰۱

من سحر درفشی هستم. پس از پایان تحصیلات متوسطه در کنکور تجربی سال ۱۳۸۳ در رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته و در سال ۱۳۸۷ با مدرک کارشناسی فارغ التحصیل شدم. سپس تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داده و در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته تغذیه شدم. در سال ۱۳۸۷ دوره آموزشی تخصصی کاربرد گیاهان دارویی در درمان بیماری‌ها را در مرکز خدمات تخصصی تولید داروهای گیاهی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران با موفقیت به پایان رساندم. از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰ در بخش تغذیه بیمارستان ولیعصر ناجا مشغول بوده و به مدت ۲ سال رئیس گروه دانشجویان و فارغ التحصیلان انجمن تغذیه ایران (اتا) بودم. (از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱) در مدت تحصیل بر روی نقش تغذیه در بیماریهای مختلف به ویژه سرطان های کلورکتال و بیماریهای قلبی عروقی کار کرده ام که حاصل آن ۳ مقاله در این زمینه می باشد. از سال ۱۳۸۹ به صورت حرفه ای و مستمر در زمینه مشاوره تغذیه،‌ رژیم درمانی و اصلاح سبک زندگی فعالیت نموده ام که حاصل این کوشش ها صدها پرونده موفق از مراجعه کنندگان بوده است.
در مدت زمان فعالیت خود در طرح‌های تحقیقاتی مختلف از جمله طرح بررسی امنیت غذایی در پناهندگان افغان پاکدشت که توسط دو مرکز دفتر بهبود، توسعه و تغذیه و WFP در ایران برگزار می‌شد و طرح انجام شده توسط انستیتو تحقیقات تغذیه ایران در رابطه با درک از خطر کارمندان دولت در رابطه با بیماری‌ های قلبی عروقی شرکت کرده‌ام.
در سال ۱۳۹۲ فصولی از کتاب تغذیه کراس را تحت نظر سرکار خانم دکتر زراتی ترجمه نمودم که توسط انتشارات پوران پژوهش به چاپ رسیده است. همچنین در سال ۱۳۹۴ ترجمه کتابی در زمینه درمان‌های طبیعی بیماری سندروم روده تحریک پذیر را به همراه خانم سحر محسنی به پایان رساندم. این کتاب هم اکنون در دست چاپ می باشد.
تعهد به کار و صداقت در عمل و گفتار، اصول بنیادی و خط مشی فعالیت های من هستند و تا حصول نتیجه مطلوب در فضایی سرشار از حس اطمینان در کنارتان خواهم بود.

پزشکان مرتبط

محمد هاشمی

متخصص تغذیه

شهاب علیزاده

متخصص تغذیه

سحر درفشی

متخصص تغذیه

سعید حسینی

متخصص تغذیه

کوروش صمدپور

متخصص تغذیه.

خدیجه رحمانی

متخصص تغذیه.

هستی انصار

متخصص تغذیه

جواد نصراله زاده

متخصص تغذیه
پیمایش به بالا