بیمارستان شریعتی
بیمارستان ها

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

آدرس

بیمارستان شریعتی،تهران،ایران

بیمارستان شریعتی

آخرین بروزرسانی: 5 بهمن , 1401

بیمارستان شریعتی در آذرماه 1353 به طور رسمی آغاز به کار کرد و هم اکنون یکی از معتبرترین مراکز درمانی، تحقیقاتی و آموزشی کشور است. این مرکز حدود 600 تخت فعال، 32 بخش بستری، 34 واحد پاراکلینیک دارد که روزانه انواع مختلفی از خدمات تخصصی و فوق تخصصی را به مراجعه کنندگان از اقصی نقاط کشور و حتی کشور های همجوار ارائه می کند. در این بیمارستان، سالانه به بیش از 190000 مراجعه کننده خدمات درمانی سرپایی، بیش از 305000 نفر خدمات سرپایی پاراکلینیک، و حدود 19800 نفر خدمات اورژانس ارائه می شود این مرکز نه تنها ملجایی برای مددجویان نیازمند در سراسر کشور است بلکه توانمندی، دانش و مهارت پزشکان و کارکنان و حضور برجسته ترین اساتید در بسیاری از رشته های بالینی، باعث شده است تا بارها مورد اعتماد تعداد کثیری از شخصیتهای مهم کشوری (اعم از سیاسی، فرهنگی و …) جهت دریافت خدمت قرار گیرد. مراکز مهم درمانی چون پیوند مغز استخوان، درمان با سلولهای بنیادین، IVF و ناباروری و مرکز مهم تأمین عضو پیوندی و … در این مرکز مستقرند.
درمانگاه شهید داستانی و کلینیک ویژه

مجتمع درمانگاه های فوق تخصصی بیمارستان دکتر شریعتی شامل درمانگاه شهید داستانی در داخل بیمارستان و کلینیک ویژه در خیابان دوم کارگر شمالی، پلاک 17 می باشد.
پذیرش بیماران در این مجتمع صرفاً در صورت اخذ نوبت دهی قبلی به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت shariati.salamat.center  امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است ارائه کد ملی بیمار و شماره موبایل برای اخذ نوبت ضروری است.
* لازم به ذکر است امکان اخذ نوبت از ساعت 6 صبح یک روز قبل از زمان ویزیت با مراجعه به سایت shariati.salamat.center مهیا می باشد.
در این مجتمع درمانگاهی، خدمات تخصصی و فوق تخصصی توسط اساتید بیمارستان شریعتی در رشته های زیر ارائه می شود: بیماریهای داخلی، گوارش و کبد، هپاتیت B، هپاتیت C، سلیاک، بیماری های التهابی روده، ریه، غدد، روماتولوژی، کلیه یا نفرولوژی، قلب، عفونی، داخلی مغز و اعصاب، جراحی اعصاب یا نورو سرجری، جراحی عمومی، جراحی فک و صورت، جراحی قلب، جراحی عروق، جراحی گوش و حلق و بینی یا ENT، جراحی توراکس، ارتوپدی بالغین یا اطفال، جراحی کلیه یا ارولوژی، چشم، بیهوشی، اطفال، زنان، مراقبت مادران باردار و مامائی، نازایی، گفتار درمانی، دندانپزشکی، ژنتیک، درد، پزشکی قانونی، پزشکی ورزشی، طب فیزیکی و توانبخشی، چاقی، تغذیه و روانپزشکی.
برای کسب اطلاعات بیشتر بیماران محترم می توانند بین ساعت 8:30 تا 12 با شماره تلفن 41225-(021) تماس بگیرند و پیامک های انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامکی 100041225 ارسال نمایند.
http://shariati.tums.ac.ir

              برنامه درمانگاه شهید داستانی                                                                                 برنامه درمانگاه کلینیک ویژه  

پزشکان مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا