بهترین مراکز برای گرفتن نقشه مغزی در تهران

بهترین کلینیک ها برای نقشه برداری مغزی

نقشه‌برداری مغزی یک روش تصویربرداری پیشرفته است که امکان مشاهده فعالیت‌های الکتریکی مغز را فراهم می‌آورد. این فرآیند در مراکز نقشه‌برداری مغز و مراکز تخصصی نقشه‌برداری QEEG انجام می‌شود و به کمک تکنولوژی‌های پیشرفته، تصاویر دقیقی از مغز تهیه می‌کند که می‌تواند در تشخیص و درمان اختلالات عصبی موثر باشد.

1. مرکز زیما درمان

 

زیما درمان مرکز تخصصی آر تی ام اس

 

مرکز تخصصی مغز، اعصاب و روان زیما درمان یک مجموعه ای شامل کلینیک مغز و اعصاب و اعصاب و روان با درمان تخصصی به وسیله دستگاه های پیشرفته مانند rTMS و FMS می باشد. اعضای این مرکز از برترین پزشکان متخصص و فوق تخصص و عضو انجمن نخبگان و اساتید دانشگاهی هستند و چندین ثبت اختراع دارند.

این کلینیک مجهز به تجهیزات پیشرفته EEG و QEEG و آماده ارائه خدمات پیشرفته در زمینه نقشه مغزی است.

کلینیک زیما درمان از سال ۱۳۹۲ در حوزه های درمانی همچون rTMS و درمان بیماری های مغز واعصاب مانند میگرن ،افسردگی اضطراب وزوز گوش پارکینسون سکته های مغزی ام اس عدم تعادل، درد های اسکلتی عضلانی، انواع دیسک ها ، درمان بیماری های اعصاب و‌ روان مانند دو قطبی، اضطراب، افسردگی، وسواس فکری و عملی، مشکلات جنسی،و جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات شامل جراحی دیسک کمر و گردن و تنگی کانال نخاعی، جراحی تومور های مغزی و جراحی تاندون فعالیت می کند.

2. کلینیک روانشناسی آرام

 

کلینیک تخصصی روانشناسی و نوروفیدبک درمانی آرام

  • مشاوره کودک و نوجوان
  • درمان بدون دارو با استفاده از نوروفیدبک
  • نقشه مغزی یا QEEG

3. کلینیک تخصصی رها

درمانگاه فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان رها با مجوزهای قانونی و تحت نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد که این درمانگاه بصورت چند تخصصی و خصوصی می باشد و حجم اصلی بیماران مراجعه کننده به این درمانگاه را بزرگسالان ، کودکان و نوجوانان مبتلا به بیماری های مغز و اعصاب و روانپزشکی، تشکیل می دهند.

آدرس مطب تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، روبروی خیابان 12 گاندی، پلاک 2534، طبقه 2، درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب و روان رها
شماره تماس 02188787951

4. کلینیک تخصصی مغز و اعصاب و روان دکتر کربلایی

کلینیک دکتر کربلایی

گروه مغز و اعصاب و روان دکتر کربلایی در راستای خدمات تخصصی به بیماران مغز و اعصاب و اعصاب و روان (روانپزشکی) ایجاد شده است. این مجموعه، دو پزشک دارای بورد تخصصی دارد که یکی متخصص مغز و اعصاب و یکی متخصص اعصاب و روان می‌باشند و بصورت تیم درمانی مشغول فعالیت هستند. تجهیزات تشخیصی این مجموعه از بهترین برندهای دنیا تهیه شدند و شامل نوار مغزی، نقشه برداری مغزی، نوار عصب و عضله و آزمونهای به‌روز روانسنجی می‌باشند. پزشکان این مجموعه علاوه بر درمان دارویی از روشهای غیر دارویی مثل رواندرمانی و مشاوره، درمانهای تکنولوژیک مثل rTMS، tDCS، نوروفیدبک و بیوفیدبک هم استفاده می‌کنند.

آدرس مطب مقدس اردبیلی ابتدای خیابان یامامورا (ب)، جنب خشکشویی پلاک ۳۳، طبقه ۲، واحد ۴
شماره تماس ۰۲۱۲۶۲۹۰۹۵۴

5. دکتر مهدی دهقانی

دکتر مهدی دهقانی

دکتر دهقانی در کلینیک نوروتراپی بیمارستان پیامبران اقدام به تنظیم عملکرد مغز به کمک روشهای جدید نوروتراپی می نمایند. برخی از این روشها عبارتند از:

– نوروفیدبک
– QEEG (نقشه برداری مغزی)
– tDCS (تحریک الکتریکی ترانس کرانیال)
– بازتوانی شناختی

آدرس مطب خیابان اشرفی اصفهانی، کمی بالاتر از میدان پونک، نبش کوچه نهم، پلاک ۳۰، طبقه پنجم، واحد ۹
شماره تماس ۰۲۱۴۴۴۷۷۴۶۷

6. کلینیک دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری

متخصص اعصاب و روان و روانپزشک

درمانگر اختلالات افسردگی اساسی، اختلالات اضطرابی و استرس، اختلالات وسواس های فکری و عملی، مشاوره و روان درمانی، درمان اختلالات جنسی، درمان اختلالات خواب و …

آدرس مطب تهران خیابان شریعتی،نرسیده به مترو شریعتی، کوچه فلسفی‌، ساختمان پزشکان پرشين،طبقه۱،واحد ۱
شماره تماس ۰۲۱۲۲۲۶۰۰۶۷

7. کلینیک پزشک اول

کلینیک پزشک اول

مرکز جامع تخصصی و فوق تخصصی مغز و اعصاب، بنیان گذار تکنیک های درمانی بدون نیاز به مصرف دارو در زمینه مغز و اعصاب و روان در ایران است. این مجموعه با هدف ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به عنوان اولین مرکز بین المللی مغز و اعصاب در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است.

آدرس مطب تهران، بزرگراه صدر (شرق به غرب)، بعد از تقاطع بلوار کاوه، خیابان قلندری شمالی، نبش کوچه 12، مجتمع پزشک اول
شماره تماس 02191002222

9. کلینیک آتیه درخشان ذهن

کلینیک آتیه درخشان ذهن

کلینیک روانشناسی آتیه درخشان ذهن، مرکزی جامع، متمرکز و تخصصی در حوزه های سلامت روان است که از سال ۱۳۸۶، تلاش دارد با نوآوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روان پزشکی را در بالاترین سطح خود ارائه دهد. درمان و ارتقای عملکرد مراجعان، انجام پژوهش های متعدد در زمینه علوم اعصاب و برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی، محور فعالیت های گروه آتیه است.

آدرس مطب تهران، ونک، والی نژاد، پلاک ۲۳
شماره تماس 021۸۴۰۱۲۰۰۰

اخیراً، دانشمندان با استفاده از داده‌های جدید و قدیمی، نقشه‌ای از مغز تهیه کرده‌اند که ۹۷ منطقه جدید را شناسایی کرده است، که این امر می‌تواند به شناخت بهتر ساختار و عملکرد مغز کمک کند و در نهایت به درمان بیماری‌های مغزی منجر شود. این پیشرفت‌ها نشان‌دهنده قدرت و امکانات فوق‌العاده‌ای است که تکنولوژی نقشه‌برداری مغزی در اختیار پزشکان و محققان قرار می‌دهد.

در دنیای پزشکی امروز، نقشه مغزی به عنوان یکی از شگفت‌انگیزترین پیشرفت‌ها شناخته می‌شود. در مراکز نقشه‌برداری مغز، جایی که دانش و فناوری همگام با هم پیش می‌روند، متخصصان با استفاده از ابزارهای دقیق، نقشه‌ای از مرزهای ناشناخته ذهن انسان ترسیم می‌کنند.

این نقشه‌ها، که در کلینیک‌های عکس‌برداری مغز با دقت فراوان خلق می‌شوند، نه تنها به ما اجازه می‌دهند تا دروازه‌هایی به اعماق مغز بگشاییم، بلکه مسیری نوین برای درک اسرار آن مهیا می‌سازند. هر خط و هر رنگ در این نقشه‌ها، داستانی از فعالیت‌های پیچیده و حیرت‌انگیز مغز را روایت می‌کند و به ما امکان می‌دهد تا با دیدی عمیق‌تر به تحلیل و درمان بیماری‌های عصبی بپردازیم.

پزشکان برتر

محمد حمید کرباسیان


سفارش طراحی سایت پزشکی و تخصصی در سایت زیر:

  DrMohandes.com

دکتر پیج همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب

مقالات مرتبط

متخصص بیهوشی چه کسی است؟

متخصص بیهوشی چه کسی است؟

متخصص بیهوشی چه کسی است؟ متخصص بیهوشی (Anesthesiologist) به پزشکی میگویند که به بیهوشی و فرایندهای مربوط به عمل جراحی می‌پردازد. نام کامل رشته بصورت بیهوشی، مراقبتهای ویژه و درد میباشد که امروزه

ادامه مطلب ...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا