بهترین مرکز آر تی‌ ام اس در تهران | به تجربه بیماران

بهترین مرکز آر تی‌ ام اس در تهران

همراهان گرامی ما در ابتدای این مبحث می خواهیم فهرستی از بهترین مرکز و  پزشکان حوزه آر تی‌ ام اس را در شهر تهران به شما معرفی کنیم. سپس به طور مفصل با شما درباره روش درمانی RTMS و اینکه چه بیماری هایی با این روش درمان می شوند صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

مرکز زیما درمان

 

زیما درمان مرکز تخصصی آر تی ام اس

 

مجموعه زیما درمان یک مجموعه ای شامل کلینیک مغز و اعصاب و اعصاب و روان با درمان تخصصی به وسیله دستگاه های پیشرفته مانند rTMS و FMS می باشد. اعضای این مرکز از برترین پزشکان متخصص و فوق تخصص و عضو انجمن نخبگان و اساتید دانشگاهی هستند و چندین ثبت اختراع دارند.

کلینیک زیما درمان از سال ۱۳۹۲ در حوزه های درمانی همچون rTMS و درمان بیماری های مغز واعصاب مانند میگرن ،افسردگی اضطراب وزوز گوش پارکینسون سکته های مغزی ام اس عدم تعادل، درد های اسکلتی عضلانی، انواع دیسک ها ، درمان بیماری های اعصاب و‌ روان مانند دو قطبی، اضطراب، افسردگی، وسواس فکری و عملی، مشکلات جنسی،و جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات شامل جراحی دیسک کمر و گردن و تنگی کانال نخاعی، جراحی تومور های مغزی و جراحی تاندون فعالیت می کند.

توضیحات ویدیویی  و نتایج رضایت بیماران زیمادرمان از دستگاه rTMS

دکتر الیاس ابراهیم زاده

دکتر الیاس ابراهیم زاده

دکتر الیاس ابراهیم زاده دارای چهار فوق دکتری نوروساینس در حوزه تخصصی تحریکات مغزی آر تی‌ ام اس از دانشگاه کمبریج لندن، دانشگاه کلگری کانادا، دانشگاه NTU سنگاپور و پژوهشگاه دانش های بنیادی از ایران می باشند. ایشان قسمت عمده ای از مطالعات تیم تحقیقاتی خود را متمرکز بر ارائه درمانهای نوین در حوزه مغز و اعصاب و اعصاب روان از طریق تحریکات مغزی و TMS نموده است و تا کنون بیش از 50 مقاله در این زمینه در معتبرترین مجلات بین المللی به چاپ رسانیده است.

ایشان رتبه یک پذیرفته شدگان دکتری تخصصی دانشگاه تهران در سال 93، و دارای دو ثبت اختراع در حوزه مهندسی پزشکی می باشند. هم اکنون وی عضو هییت علمی دانشگاه ،عضو بنیاد ملی نخبگان و دارای دو جایزه بین المللی از دانشگاه کمبریج لندن در حوزه توانمند سازی شناختی از جشنواره سالانه کیینز می باشد.

آدرس مطب  تهران، خیابان قائم مقام فراهانی پایین تر از مطهری کوچه 24 ام پلاک 1 (ساختمان پزشکان ایران ما) واحد 13
شماره تماس 02188326413

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند. ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی ایران هستند.

سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی‌ ام اس، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک و tDCS می باشد.

خدمات دکتر شیرزاد خیراندیش:

 • خدمات بستری  بیماران اعصاب و روان در مجهزترین بیمارستان خصوصی اعصاب و روان تهران (بیمارستان ایرانیان)
 • درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 • درمان اختلالات افسردگی( پس از زایمان- افسردگی فصلی ،دوقطبی و…)
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه)
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 • درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه و ……)
 • درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 • کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان
آدرس مطب تهران، بلوار دهکده المپیک، چهار راه زیبا دشت، روبروی مسجد امام رضا، پلاک 16 طبقات اول و دوم
شماره تماس 02144744641

کلینیک مهرگان

کلینیک مهرگان

کلینیک مهرگان با دریافت مجوزهای لازم از سازمان اجتماعی کشور از سال 1385 فعالیت خود را زیر نظر خانم دکتر نسرین حاجی زاده آغاز کرده و مدیریت این مرکز در حال حاضر به خانم آتوسا حاجی زاده داده شده است. امروزه این مرکز به عنوان یکی دیگر از بهترین مرکز آر تی‌ ام اس در تهران بسیار خوش درخشیده است.

خدمات:

 • مشاوره عاطفی
 • درمان وسواس و فوبیا
 • شخصیت شناسی
 • آر تی ام اس
آدرس مطب تهران، شهرک اکباتان، فاز 2، بلوک 16، ورودی جنب 3
شماره تماس 02188885442

کلینیک مهربد

کلینیک روانپزشکی و روانشناسی مهربد

کلینیک روانپزشکی و روانشناسی مهربد فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات روانپزشکی  توسط برخی از متخصص ترین و مجرب ترین پزشکان و روانپزشکان آغاز نمود. این کلینیک با دارا بودن فضای مناسب و آرام خود توانسته است خدمات تخصصی بسیاری را در زمینه روانپزشکی کودک و نوجوان تا روانپزشکی سالمندان ارائه داده و آرامش خاطر را به بسیاری از مراجعان خود هدیه دهد.

هم اکنون شما عزیزان می توانید با مراجعه به کلینیک روانپزشکی مهربد که یکی از بهترین مرکز آر تی ام اس در تهران است، به درمان بسیاری از اختلالات روانی خود مانند افسردگی و یا وسواس فکری بپردازید.

خدمات:

 • درمان افسردگی
 • درمان اختلالات خلقی و اختلالات خواب
 • درمان وسواس و ترک اعتیاد
 • آر تی ام اس
آدرس مطب تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پس از مجتمع تجاری پالادیوم، کوچه شیرین، پلاک 12، واحد پنجم
شماره تماس 02191016333

دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند و سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی‌ ام اس، درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک می باشد.

خدمات دکتر فرامرز ذاکری:

 • درمان اختلالات افسردگی(افسردگی پس از زایمان- افسردگی فصلی)
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه)
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- ترانس)
 • درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه)
 • درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 • درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن)
 • درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید)
آدرس مطب تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به مترو شریعتی، کوچه فلسفی، پلاک 5، طبقه اول، واحد 1
شماره تماس 02122260067

دکتر مریم جمالی مطلق

دکتر مریم جمالی مطلق

دکتر مریم جمالی مطلق متخصص اعصاب و روان و روانپزشک می باشند. ایشان عضو انجمن علمی روانپزشکی ایران بوده و 8 سال به عنوان روانپزشک در تهران به فعالیت و مطب پرداخته است. دکتر جمالی مطلق دوره های کامل طرحواره درمانی همراه با تدریس خانم دکتر ماندانا شعبان و همچنین دوره کامل درمان شناختی رفتار ی را نیز گذراند هست.

خدمات:

 • درمان دردهای جسمانی
 • زوج درمانی
 • روان درمانی و مشاوره
 • درمان سردرد، میگرن، سرگیجه
آدرس مطب تهران، خیابان شریعی، کوچه آهور، پلاک 40
شماره تماس 02126720734

دکتر بهمن شاه ویسی

دکتر بهمن شاه ویسی

دکتر بهمن شاه ویسی دارای مدرک دکترا حرفه ای پزشکی بوده و همچنین عضو سازمان نظام پزشکی ایران، عضو انجمن علمی روانپزشکی ایران و عضو انجمن روانپزشکی اروپا (EPA) نیز می باشند. ایشان یکی از روانپزشکان با تجربه در زمینه کاری خود هستند که می توانند به بیماران کمک کنند.

خدمات:

 • درمان افسردگی در دوران بارداری و بعد از زایمان
 • درمان اختلالات جنسی
 • تکنیک های شناختی و رفتاری کنترل خشم
 • آر تی‌ ام اس
آدرس مطب تهران، رسالت، ضلع جنوبی مترو علم و صنعت، ابتدایی بن بست ولی عصر، پلاک 1
شماره تماس 02177458371

کلینیک طبیب

کلینیک طبیب، مرکز فوق تخصصی مغز و اعصاب

کلینیک روانشناسی طبیب یکی از بهترین مرکز آر تی ام اس در تهران است. این مرکز دارای پزشکان متخصص در زمینه های جراحی و اعصاب، مغز و اعصاب داخلی، روانپزشکی، روانشناختی، مغز و اعصاب کودک می باشد. شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به این مرکز مراجعه کنید و درمان خود را آغاز کنید.

خدمات:

 • تشخیص و درمان اختلالات کودک و نوجوان
 • درمان اختلالات دوره سالمندی
 • درمان اختلالات اضطرابی
 • آر تی‌ ام اس
آدرس مطب تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد طبقه پنجم
شماره تماس ۰۲۱۲۲۳۸۸۳۰۲

آر تی‌ ام اس

 

اختلالات روانشناختی ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. زمانی که درمان‌های دارویی و روش‌های رفتار درمانی برای درمان این اختلالات جوابگو نباشد ناچاراً باید از روش‌های پیشرفته‌تری مانند RTMS یا ار تی‌ام اس استفاده کرد. آر تی‌ام اس جریان‌های الکتریکی هستند که تحت تأثیر میدان مغناطیسی ایجاد می شوند. این جریان‌ها باعث تحریک مغز برای انجام فعالیت‌های مغناطیسی می‌شوند.

این دستگاه روی نقاط مختلف سر متصل می‌شود. پالس‌هایی که این دستگاه خارج می‌شود از پوست و استخوان سر عبور می‌کنند و و باعث تحریک قسمت‌هایی از مغز می‌شوند. عبور پالس‌ها بدون درد و عوارض جانبی است. این عمل باعث می‌شود تا نورون‌های عصبی در مغز فعالیت داشته باشند. این روش درمانی برای طیف گسترده‌ای از اختلالات روانشناختی و بیماری‌های مختلف کاربرد دارد.

آر تی‌ ام اس چیست؟

آر تی‌ ام اس یا RTMS یک روش درمانی بی‌خطر و ایمن، غیر تهاجمی و بدون عوارض است که در درمان بسیاری از اختلالات و بیماری‌ها شناخته شده است. دستگاه ار تی‌ام اس به منظور تحریک الکتریکی مغز استفاده می‌شود. این دستگاه دارای ابزار آلات مختلفی است که باعث تحریک الکتریکی مغز می‌شود. با تحریک الکتریکی تغییرات گسترده‌ای در فعالیت‌های مغز داده می‌شود و وضعیت مغز بهبود پیدا می‌کند. با این روند بیشتر اختلالات و بیماری‌ها درمان می‌شوند.

بهترین کلینیک آر تی‌ ام اس در تهران

همه افراد زمانی که از درمان دارویی برای اختلالات روانشناختی عاجر شوند به دنبال بهترین کلینیک rTMS هستند تا بتوانند روش‌های غیر دارویی را امتحان کنند. روش‌های غیر دارویی مانند آر تی‌ ام اس و نوروتراپی در چند سال اخیر نتایج مؤثر و رضایت بخشی زیادی داشته‌اند.

شاید برای بیشتر افراد پیدا کردن مرکز آر تی‌ ام اس متخصص و معتبر کمی مشکل باشد. بهترین کلینیک rTMS  در تهران روش تحریک مغناطیسی مغز را برای بیشتر بیماران خود تجویز کرده است و درصد زیادی از بیماران از نتیجه این درمان غیردارویی رضایت داشته‌اند. این کلینیک زیرنظر متخصص و فوق تخصص کار می‌کند. قبل از اینکه درمان برای هر بیمار انتخاب و شروع شود ابتدا شرایط فرد، درجه بیماری، سن و… بررسی می‌شود. اگر پزشک تشخیص دهد که بیمار کاندید مناسبی برای انجام این روش است پروسه‌ی درمان شروع می‌شود.

بهترین متخصص  RTMS کیست؟

آر تی‌ ام اس یا RTMS توسط پزشکان بسیاری قابل انجام است. دسته‌ای از پزشکان با عنوان روانکاو یا روانپزشک می‌توانند از این دستگاه برای درمان اختلالات روان شناختی استفاده کنند. اما متخصصان زیادی هستند که به صورت تخصصی تنها روی دستگاه آر تی‌ام اس تمرکز می‌کنند و صلاحیت بالایی در انجام این روش دارند. پزشکانی که به جای استفاده از روش‌های متعدد تنها روی یک روش به صورت تخصصی تمرکز می‌کنند قطعاً موفق‌تر و بهتر روند درمان را ادامه می‌دهند.

خوشبختانه در بهترین کلینیک‌های تهران در حوزه درمانگری و روانکاوی پزشکان متخصص زیادی وجود دارند که تسلط بالایی روی دستگاه آر تی‌ام اس و نحوه عملکرد آن دارند در نتیجه نتیجه درمانی مؤثری را برای شما رقم می‌زنند. گا‌هاً روش درمانی آر تی‌ام اس توسط متخصصین اعصاب و روان انجام می‌شود این پزشکان تمام خدمات مرتبط با این حیطه را ارائه می‌کنند.

چه بیماری‌هایی با آر تی‌ ام اس درمان می‌شوند؟

آر تی‌ ام اس در دسته بهترین و کاربردی‌ترین درمان غیر تهاجمی شناخته می‌شود. افسردگی اضطراب، میگرن و اختلال وسواس فکری اختلالات شایعی هستند که روش‌های درمانی متعددی برای آن‌ها وجود دارد. در بهترین کلینیک تهران از ار تی‌ ام اس برای درمان مشکلات زیر استفاده می‌شود.

از مهم ترین کاربرد‌های این دستگاه می‌توان به درمان افسردگی و اضطراب، درمان اختلال وسواس فکر عملی، اختلال دو قطبی، اختلال استرس بعد از سانحه، سندرم درد مزمن، بی‌اختیاری ادرار، میگرن، وزوز مزمن گوش، برخی از بیماری‌های مخچه، اختلالات حرکتی مانند بیماری پارکینسون، صرع و…اشاره کرد.

هزینه RTMS چقدر است؟

هزینه هر جلسه درمان با آر تی‌ ام اس یا RTMS بسته به فاکتور‌های مهمی متفاوت است. اینکه فرد برای درمان کدام بیماری یا اختلال مراجعه کرده مستقیماً روی هزینه‌ها تأثیر‌گذار است.

البته آر تی‌ ام اس هزینه کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد و فرد در طول درمان کاملاً هوشیار است. این روش کارآمد باید در کلینیک معتبر انجام شود تا هم هزینه مقرون به صرفه پرداخت شود و هم اینکه نتایج رضایت بخشی داشته باشد.

مرکز آر تی‌ ام اس در سعادت آباد

در تهران مراکز انجام آر تی‌ ام اس شناخته شده‌ای وجود دارند. بهترین مرکز آر تی ام اس در سعادت آباد قطعا مرکز زیمادرمان است زیرا این مرکز یک شرکت دانش بنیان است و به صورت تخصصی روی درمان با آر تی ام اس کار می کند.

درمرکز RTMS به بیماران یک برنامه اختصاصی داده می‌شود. این برنامه به صورت ۵ الی ۶ جلسه در هفته اجرا می‌شود. طول جلسه حدود 20دقیقه است. در هر جلسه دستورالعمل‌های لازم داده می‌شود تا پیشرفت و بهبودی هرچه تمامتر حاصل شود.

در مرکز آر تی‌ ام اس در پایان  هر دوره نقشه مغزی گرفته می‌شود تا از طریق این عکس‌ها پیشرفت و بهبودی قابل مشاهده باشد. در این مراکز پزشکان تمام تلاش خود را می‌کنند تا فرد احساس ناامیدی و ناتوانی نداشته باشد و شخص انگیزه بیشتری برای انجام کار‌های روزانه خواهد داشت.

تأییدیه FDA آمریکا برای آر تی‌ ام اس

بیشتر دستگاه‌های و روش‌های درمانی زمانی اعتماد بیماران را به خود جلب می‌کنند که توانسته باشند تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا با عنوان FDA را دریافت کرده باشند. این سازمان روش آر تی‌ ام اس را برای درمان اختلالات مختلفی از قبیل وسواس، افسردگی، میگرن و… تأیید کرده است.

 • به تازگی سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرده است که آر تی ام اس تأییدیه لازم برای درمان وسواس رادریافت کرده است.
 • سازمان غذا و داروی آمریکا در سال ۲۰۰۸ درمان افسردگی با RTMS را تأیید کرد.
 • همچنین این سازمان در سال ۲۰۱۳ این روش درمانی را برای درمان میگرن تأیید کرد.

نتایج این گفته‌ها بر اساس مطالعه‌ای که انجام شده است به این صورت است که درمان بر روی ۱۰۰ نفر مبتلا به وسواس انجام شده است. بعد از گذشت چند هفته نتایج‌ امیدوار‌کننده‌ای حاصل شد. مراجعه‌کنندگان هیچ گونه حساسیت و عوارضی را گزارش نکرده‌اند.

سخن پایانی

اگر درمان‌های دارویی نتوانسته است سلامتی کامل را به شما بازگرداند بهتر است ریسک نکنید و سراغ درمان‌های غیر دارویی مانند دستگاه آر تی‌ ام اس بروید. این روش درمانی با نتیجه مطلوبی که از خود به جای می‌گذارد می‌تواند پایانی برای درمان‌های دارویی باشد.

طول درمان و هزینه درمان با توجه به شرایط فرد، درجه بیماری، امکانات کلینیک، تخصص پزشک و… متفاوت است. اما بهتر است در کلینیک‌های معتبر اقدام به انجام این روش درمانی شود تا عوارض احتمالی آن به حداقل برسد.

 

پزشکان برتر

محمد حمید کرباسیان


سفارش طراحی سایت پزشکی و تخصصی در سایت زیر:

  DrMohandes.com

دکتر پیج همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب

محل تبلیغ شما

مقالات مرتبط

متخصص بیهوشی چه کسی است؟

متخصص بیهوشی چه کسی است؟

متخصص بیهوشی چه کسی است؟ متخصص بیهوشی (Anesthesiologist) به پزشکی میگویند که به بیهوشی و فرایندهای مربوط به عمل جراحی می‌پردازد. نام کامل رشته بصورت بیهوشی، مراقبتهای ویژه و درد میباشد که امروزه

ادامه مطلب ...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا