متخصص پاتولوژی فک و دهان : (لیست 7 نفر از برترین متخصصین بیماریهای دهان )

آسیب شناسی دهان فک و صورت یک تخصص درگیر با مطالعه و تشخیص علل و اثرات بیماری های موثر بر مناطق فک  دهان و صورت است .

پاتولوژیست یکی از تخصص های دندانپزشکی و آسیب شناسی است که از نزدیک به ارزیابی کلینیکی و تشخیص بیماری مخاط دهان در حوزه آسیب شناسی دهان فک وصورت می پردازد .

دوستان و همراهان گرامی، اینبار دکتر پیج قصد دارد در حیطه دندانپزشکی لیستی از برترین متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )را به شما ارایه دهد.  اگر از بیماریهای ( آفت زبان- زخم زبان – عفونت لثه – ورم لثه – افت دهان کودک و …) رنج میبرید و بدنبال درمانگران خوبی هستید ، این دندانپزشکان بهترین ها هستند. از مساعدت ایشان بهرهمند شوید.

1- دکتر وحید مسگرزاده

متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )

متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )
دکتر وحید مسگرزاده

2- دکتر محمد اسلامی

متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )

دکتر محمد اسلامی
دکتر محمد اسلامی

بیوگرافی

تاريخ تولد: 1318
محل تولد: تهران
تاريخ عضويت وابسته: 1373/10/29
تحصيلات: داراي تخصص پاتولوژي دهان و دكتراي دندانپزشكي از دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ دوره دندانپزشک پاتولوژیک از بیمارستان ایستمن/ انگلستان

رتبه علمي: استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران

سوابق علمي و اجرايي: مدرس دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ نماينده دانشكده دندانپزشكي درهيئت مميزه دانشگاه علوم پزشكي تهران؛ موسس بخش آسیب شناسی دهان دانشکده دندانپزشکی مشهد؛ عضو هیئت ممتحنه و ارزشیابی امتحانات ورودی دستیاری و بورد تخصصی رشته دندانپزشکی/ وزارت بهداشت

3- دکتر سید محمد باقر مرتضوی

متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )

دکتر سید محمد باقر مرتضوی
دکتر سید محمد باقر مرتضوی

4- دکتر هومن ابراهیمی

(متخصص بیماری های دهان(پاتولوژی فک ودهان)

متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )
دکتر هومن ابراهیمی

 

بیوگرافی

من دکتر هومن ابراهیمی هستم و دیپلم علوم تجربی خود را در سال ۱۳۷۰ گرفتم. در سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۲ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران دکترای دندانپزشکی خود را با رتبه برتر کسب کردم. سپس تخصص خود را در رابطه با بیماری های دهان و فک وصورت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال ۱۳۸۶ به دست آوردم. در همان سال بورد تخصصی بیماری دهان و فک و صورت را از آن خود کردم. مدارک فراوانی را توانسته ام در حوزه کاری خود کسب کنم که می توان به: فلوشیپ فوق تخصصی دردهای دهانی وفکی و صورتی دانشگاه علوم پزشکی تهران، فلوشیپ لیزر در دندانپزشکی دانشگاه جنوا ایتالیا، فلوشیپ آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فلوشیپ یادگیری الکترونیکی، فوق لیسانس آموزش پزشکی و فلوشیپ پژوهشی در علوم پزشکی اشاره داشت. در حال حاضر در مطب و کلینیک خود خدمات را ارائه می دهم که شامل موارد زیر می شود:

– تشخیص و درمان ضایعات مخاط دهان و استخوانهای فکی

– تشخیص عامل و درمان بوی بد دهان

– تشخیص و درمان های فکی – صورتی و سردرد ها

– تشخیص و درمان مشکلات مفصل گیجگاهی -فکی

– درمان بدرنگی های لب و لثه

– درمان حساسیتهای دندانی با لیزر

– انجام درمان های زیبایی لب

– خدمات دندانپزشکی بیماران سیستمیک دارای اختلالات پزشکی

– انجام خدمات دندانپزشکی در خواب(ویژه عقب ماندگی ذهنی، بیماران مضطرب، بیماران باتهوع شدید…)

– دندانپزشکی بارداری

 

5- دکتر سید محمد رضا مرتضوی

متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )

6- دکتر مسعود یغمایی

(متخصص بیماری های دهان(پاتولوژی فک ودهان)

متخصص بیماری های دهان

 

بیوگرافی

دكتر مسعود يغمايي‌ در سال‌ 1329 شمسی در شهرستان‌ خور و بيابانك‌ به‌ دنيا آمد.ايشان متخصص جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت از آمريكا است.وي‌ در حال‌ حاضر دانشيار و رئيس‌ بخش‌ جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌ دانشگاه‌ شهيد بهشتي مي‌باشد. كتاب”جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌” ترجمه مسعود يغمايي، در دوره بيست و دوم انتخاب كتاب سال جمهوري اسلامي ايران از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ،به عنوان كتاب سال برگزيده شد.

مسعود يغمايي پس‌ از طي‌ تحصيلات‌ ابتدايي‌ و دبيرستان‌ وارد تحصيل‌ در مقاطع‌ دانشگاهي‌ شد و در سال‌ 1353 در رشتة‌ دندانپزشكي‌ از دانشگاه‌ تهران‌ فارغ‌ التحصيل‌ گرديد. وي‌ در سال‌ (1981. م) از آمريكا به‌ دريافت‌ تخصص‌ جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌ نايل‌ آمد.

دكتر يغمايي‌ در سال‌ 1361 به‌ استخدام‌ دانشگاه‌ علوم‌ پزشكي‌ شهيد بهشتي‌ درآمد و از آن‌ پس‌ تاكنون‌ در اين‌ دانشگاه‌ به‌ تدريس‌ اشتغال‌ دارد. وي‌ در حال‌ حاضر دانشيار و رئيس‌ بخش‌ جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌ دانشگاه‌ فوق‌ مي‌باشد. او همچنين‌ رئيس‌ انجمن‌ جراحان‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌ در ايران‌ در سالهاي‌ (79 – 77) بوده‌ است.

جوائز و نشانها : كتاب”جراحي‌ دهان‌ و فك‌ و صورت‌” ترجمه مسعود يغمايي، در دوره بيست و دوم انتخاب كتاب سال جمهوري اسلامي ايران از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ،به عنوان كتاب سال برگزيده شد.

 

7- دکتر آرش عزیزی

متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )

متخصص پاتولوژی فک و دهان ( متخصص بیماریهای دهان )
دکتر آرش عزیزی

بیوگرافی

دکتر آرش عزیزی در سال 1377در رشته دندانپزشکی عمومی با رتبه برتر فارغ التحصیل شدند. در همان سال موفق به قبولی در رشته تخصصی بیماریهای دهان و فک و صورت از دانشگاه تهران شدند و در سال 1380 با رتبه اول در این رشته فارغ التحصیل شدندو درهمان سال در بورد تخصصی این رشته حایز رتبه اول کشوری شدند .از همان سال تاکنون د ر دانشکده های دندانپزشکی اهواز ،تهران و آزاد اسلامی تهران بصورت عضو هیات علمی مشغول به کار بودندایشان در سال 1387موفق به اخذرتبه علمی دانشیاری ودر خرداد سال 1395 موفق به اخذ رتبه استاد تمام گردیدند.ایشان جوانترین دانشیار دندانپزشکی در سطح کشور می باشند.هم اکنون نیز به عنوان عضو هیات علمی و استاد تمام ومعاون پژوهشی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مشغول به فعایت هستند. همچنین دکتر آرش عزیزی در سال 1390 موفق به اخذ فلوشیپ ایمپلنتهای دندانی از آکا دمی ایمپلنتولوژیستهای آمریکا و در سال 1396 نیز فلوشیپ لیزر را از دانشگاه آخن آلمان با درجه عالی اخذ نمودند.

 

در   doctorpage   بیابید :        پزشکان (متخصص بیماریهای دهان  )

 

بیشتر بدانیم :

*   دکتر پیج ، همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب *

 

Scroll to Top