کلینیک درد آذرگان
کلینیک ها

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

مهارت های حرفه ای

آدرس

میدان ونک، گاندی شمالی، خیابان صانعی (یکطرفه از آفریقا)، پلاک 26، طبقه اول، کلینیک آذرگان، مرکز جراحی مریم

کلینیک درد آذرگان

آخرین بروزرسانی: 9 بهمن , 1401

آذرگان کلینیک بعنوان یک کلینیک فوق تخصصی در زمینه دردهای کمر، گردن و مفاصل تاسیس شده است. با توجه به شیوع بالای کمردرد و گردن درد و پارگی دیسک کمر و گردن لزوم وجود مراکزی که با دید جامع نسبت به حل این مشکلات اقدام کنند وجود دارد.

آقای دکتر روغنی فوق تخصص ستون فقرات از آمریکا بر این بار است که اغلب موارد کمردرد و گردن درد با روشهای غیر جراحی قابل درمان هستند.

روند جاری درمان در کشورهای پیشرفته بخصوص آمریکا حاکی از موفقیت روشهای غیر جراحی و کمتر تهاجمی در این موارد می باشند. دید جامع، بررسی دقیق و ارائه روشهای درمانی منطقی با حداقل خطر و هزینه منطقی از اصول اساسی آذرگان کلینیک می باشد.
هدف در کلینیک درد چیست؟
در یک کلینیک درد علاوه بر تجویز دارو، به شما آموزش داده می شود که در مقابل درد چه رفتاری از خود نشان دهید. هدف از آموزش این رفتارها کنترل درد و درمان جسمی، رفتاری و روانی است. آنها در مورد دردتان به شما آگاهی می دهند و با تغییر شیوه زندگی تان و داروها باعث می شوند شما احساس بهتری داشته باشید.

با مراجعه به یک کلینیک درد شما مهارتهای کنترل درد را می آموزید و در نتیجه بهتر از گذشته زندگی خواهید کرد. سالم تر و با انگیزه تر کار خواهید کرد و از تفریحات خود لذت خواهید برد. افرادی که درد و ناراحتی دارند اغلب به سختی زندگی روزانه خود را سپری می کنند و در نتیجه توانایی تجربه های جدید در زندگی خود را ندارند. طبق تحقیقات زیادی که انجام شده است تعداد زیادی از این افراد بعد از مراجعه به کلینیک درد و تکمیل دوره درمان، کارهای روزانه خود را ساده تر انجام می دهند و سطح کیفیت زندگی شان به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. البته زمان درمان به نوع درد شما وابسته است و بسته به شرایط افراد مختلف، متفاوت است.

تیم درمانی حرفه ای از متخصصین و فوق تخصصهای فارغ التحصیل آمریکا همراه با تیم پرستاری و پذیرش حرفه ای با رعایت کلیه اصول اخلاق پزشکی در این کلینیک ارائه خدمت می کنند. توجه به جنبه های فیزیکی درد همراه با بررسی فشارهای روحی و خلقی و الگوی صحیح زندگی نه تنها منجر به درمان صحیح خواهد شد بلکه از موارد عود بیماری جلوگیری خواهد کرد.

آقای دکتر روغنی عمیقا به رعایت حقوق بیماران اعتقاد داشته و اطلاع رسانی کامل و آگاهی دادن به آنها قبل از انجام هرگونه اقدام درمانی از اصول اساسی آذرگان کلینیک می باشد.

پزشکان مرتبط

کلینیک فوق تخصصی درد سینوهه

کلینیک ها

کلینیک تخصصی درد شفا

کلینیک ها

کلینیک بیو اسکن

کلینیک ها

کلینیک درد چندتخصصی آسا

کلینیک ها

کلینیک مومن زاده

کلینیک ها

کلینیک درد آذرگان

کلینیک ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا