محمد علی جوادی
متخصص بیماریهای چشم

شبکه های اجتماعی

آدرس

تهران – تقاطع فرمانیه و پاسداران – نارنجستان هفتم (خیابان جهانبخش نژاد) – پلاک ۱۲ – ساختمان مهر – طبقه ۵ – واحد ۱۶

محمد علی جوادی

آخرین بروزرسانی: 2 تیر , 1403

تاریخ تولد : ۱۳۳۱

دکتر محمدعلی جوادی در سال ۱۳۳۱ از توابع محمد آباد دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی را در محمدآباد همزمان با کار کشاورزی به پایان رساند. تحصیلات دبیرستانی را در مدارس امیر کبیر یزد، ادب اصفهان و ایرانشهر یزد به پایان رساند. بنا به توصیه پدر، خسته از کار کشاورزی، تلاش نمود به دانشگاه وارد شود و در سال ۱۳۵۰ در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شد.

دوران تحصیل، همراه با تدریس خصوصی، هزینه تحصیل را فراهم نموده و دغدغه تامین مالی تحصیل را از ذهن پدر دور نمود. در سال ۱۳۵۷ پس از اتمام تحصیلات همزمان با طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی، خدمت نظام وظیفه را به عنوان سپاه بهداشت شروع نمود و به مدت ۲۸ ماه در روستای تیمورآباد زابل مشغول خدمت شد. در بهمن ۱۳۵۹ در امتحان دستیاری بیمارستان فارابی تهران پذیرفته شد و پس از طی ۳ سال تحصیلات تخصصی، در دی ماه ۱۳۶۲ فارغ التحصیل شد و از فروردین ۱۳۶۳ دوره تحصیلات تکمیلی فلوشیپی در رشته بیماریهای قرنیه را نزد آقای دکتر سجادی در بیمارستان لبافی نزاد
ژاد شروع کرد و پس از فراغت از تحصیل در مهرماه ۱۳۶۴ به عنوان عضو هیات علمی در بیمارستان لبافی نژاد شروع به کار نمود. مدت ۱۱ سال به صورت تمام وقت مشغول خدمت بود و پس از آن در سال ۱۳۷۳ فعالیت خود در بخش خصوصی را نیز شروع نمود. با طی مدارج علمی به درجه استادی مفتخر و هم اکنون نیز در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول خدمت می‌باشد. در راستای ایفای وظایف محوله، مقالات و کتب متعددی به رشته تحریر درآورده است .

وی از سال ۱۳۷۰ تا کنون مسئولیت اداره گروه چشم و از سال ۱۳۷۵ تاکنون اداره مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۹۵ به عنوان ریاست هیات مدیره و مدیرعامل بانک چشم مشغول خدمت می‌باشد. از سال ۱۳۶۵ عضو هیات ممتحمه تخصصی بوده و از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۹۵ به عنوان دبیر هیات بورد نیز مشغول خدمت بوده است.

پزشکان مرتبط

متخصص بیماریهای چشم
متخصص بیماریهای چشم
متخصص بیماریهای چشم
متخصص بیماریهای چشم
متخصص بیماریهای چشم
متخصص بیماریهای چشم
متخصص بیماریهای چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا