کلینیک روانشناسی بهار

کلینیک ها

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

آدرس

یادگار امام ( شمال به جنوب) بعد از پل مرزداران ، نبش خرمرودی غربی ، پلاک ۱، واحد ۴، طبقه ۳

انگیزه افزودن شادکامی و آرامش در زندگی هموطنانم و بهبود سلامت روان جامعه همچنین جاری شدن موفقیت های خانوادگی و شخصی در تمام لحظات آنها طی سالیان متوالی دغدغه اصلی من و همکارانم بوده است که سرانجام با آغار به کار کلینیک روانشناسی و مشاوره بهار آمادگی داریم تا در تمامی مراحل زندگی همراهتان باشیم .
این مرکز با کادری مجرب در تخصص ها ی مختلف در فضایی آرام و خالی از تنش ها و استرس های محیط بیرونی امروزمان، پذیرای مراجعین محترم می باشد . تیم همکاران ما با سپری کردن مدارج بالای تحصیلی و تجربیات ارزنده همراه با گواهینامه های داخلی و بین المللی از مراکز معتبر اروپایی، در حوزه های کودک ، نوجوان ، روابط زوجی، تعاملات بین فردی ، روان درمانی ، اعتیاد ، اضطراب ، افسردگی و … آماده خدمت رسانی می باشند.
از فعالیت های بسیار مفید کلینیک بهار برگزاری کارگاهها و کلاس های آموزشی برای اقشار مختلف و در مجموعه های سنی گوناگون می باشد.
ما با نگاه ویژه به کودکان و آینده سازان ایران بزرگ سعی کردیم با کمک متخصصین مطرح این حوزه فضای خاصی را برای بازی درمانی و مشاوره در نظر بگیریم تا کودکانمان به دور از تنش ، خود را در فضای بازی کودکانه حس نمایند .
تمام تلاش این تیم کارآمد رسیدگی به معضلات جامعه و نسل جوان است که در مرحله آمادگی پیش از ازدواج قرار دارند . کلینیک بهار با استفاده از فضای آموزشی منحصر به فرد خود و اساتید برجسته اقدام به مشاوره قبل و پس از ازدواج به منظور آماده سازی جوانان و آگاهی آنها به مسائل مرتبط با انتخاب همسر اقدام نموده است .
از آنجا که شکاف موجود در دوره کودکی و نوجوانی باید پر شود از متخصصین مجرب در حوزه نوجوان نیز جهت مشاوره و رفتار درمانی بهره میبریم و همکاری کلینیک روانشناسی بهار با بهترین مدارس تهران بمنظور حل معضلات رفتاری و ارتباطی نوجوانان به همراه مشاوره تحصیلی از دست آورد های این مجموعه است . مشاوره تحصیلی و بخصوص کنکور و آماده سازی روانی برای موفقیت در آزمون ورودی به همراه آموزش تکنیک های مربوطه نیز یکی از خدمات شایان ما خواهد بود .
از سایر فعالیت های این مرکز اجرا و تفسیر آزمون های هوش ، شخصیت ، استعداد یابی ، افسردگی، استخدامی و … می باشد که در انتها جواب آزمون ها به صورت مکتوب و با نمودار به عزیزان داده خواهد شد.
امکانات و خدمات کلینیک روانشناسی بهار مختص همه هموطنان است که برای آن دسته از عزیزانی که امکان مراجعه حضوری ندارند استفاده از فضای انلاین و مجازی همچون تله نوروفیدبک، اسکایپ، آزمون های آنلاین و شبکه های مجازی در نظر گرفته شده است .
در این وب سایت بخشی از تست های به صورت آنلاین و کاملا رایگان قابل استفاده است و امکاناتی مثل مقالات، مطالب خواندنی و آموزشی، آزمون های آنلاین رایگان و کارگاه های مختلف و البته امکانات پژوهشی برای متخصصین فراهم شده است .
رسیدن به این هدف بزرگ بدون خواست خداوند مهربانی ها و همراهی همکاران عزیزم میسر نبوده است و از همه عزیزانی که بنده را در ارائه خدمت به کشورم همراهی میکنند سپاسگزارم .
کیفیت خدمات ارائه شده همواره به عنوان یکی از اصلی‌ترین شاخص‌های ارزشیابی در کلینیک روانشناسی بهار جهت پیشرفت و موفقیت می باشد.
بین وضعیت موجود و وضعیت مطلوب کیفیت خدمات روانشناسی در کشور تفاوت معناداری وجود دارد، ما بر این اعتقادیم که درمان تنها در مشاوره و دارو خلاصه نمی‌شود، انتظار مراجعین که همان جلب رضایت و اعتماد، همدلی و احترام است باید با ابراز علاقه و احساس مسئولیت در برابر وی تامین شود .

http://www.baharps.com/

پزشکان مرتبط

کلینیک خدمات روانشناسی و مشاوره حکمت

کلینیک ها

مرکز مشاوره روان آرام

کلینیک ها

مرکز مشاوره روانشناسی دیدار

کلینیک ها

کلینیک روانشناسی بهار

کلینیک ها

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ندای آرامش

کلینیک ها

کلینیک مشاوره انتخاب نو

کلینیک ها
پیمایش به بالا