بهترین فوق تخصص درماتولوژی(پوست) :{ لیست 10 دکتر پوست خوب در تهران }

فوق تخصص درماتولوژی
عناوین مقاله :

درماتولوژی علم مطالعه پوست و بیماری های آن است.علمی که به درمان بیمای های پوستی می پردازد. یک متخصص پوست علاوه بر مطالعه بیماریهای پوستی و راه های درمان آن بایستی بر بیماریهای داخلی و عوامل محیطی نیز آگاه باشد. تا بتواند به تشخیص و ارزیابی صحیحی از بیماری دست یابد.

همراهان صمیمی سلام. دکترپیج قصد دارد در این مقاله به معرفی 10 نفر از برترین متخصصین پوست و فوق تخصص درماتولوژی در تهران بپردازه. بنابراین ما رو همراهی کنید تا بهترین درماتولوژیست و فوق تخصص پوست رو به شما معرفی کنیم، چونکه : شما شایسته اید.

 

1- دکتر محمد شهیدی دادرس

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

دکتر محمد شهیدی دادرس

بیوگرافی

دکتر محمد شهیدی دادرس هستم، دارای تخصص در زمینه ی بیماری های پوست (درماتولوژی). لازم به ذکر می باشد که در حال حاضر با بیمارستان شهدای تجریش همکاری می کنم و روزهایی را نیز در مطب شخصی حضور داشته و مراجعین گرامی را ویزیت می کنم.  هدف من به عنوان یک پزشک متخصص درماتولوژی با سابقه ی چند سال فعالیت در این زمینه ارائه ی بهترین خدمات به شما هموطنان گرامی است.

چنانچه با بیماری ها و مشکلاتی در زمینه ی پوست و مو نظیر انواع آلرژی های پوستی، واسکولیت، پسوریازیس، درماتیت، جوش، لک های پوستی، ضایعات پوستی، ریزش مو، شوره سر، زگیل و خال، و غیره مواجه هستید می توانید برای درمان با من در ارتباط باشید.

2- دکتر منصور نصیری کاشانی

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

دکتر منصور نصیری کاشانی

بیوگرافی

اولین مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن زیبایی و پزشکی ایران با هدف ارتقا وانطباق استاندارد فعالیتهای مرتبط، با آخرین استانداردهای دنیا در این زمینه بویژه اتحادیه اروپا تاسیس شده است .این مرکز زیر نظر دکتر منصور نصیری کاشانی متخصص پوست،مو و زیبایی ودانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران در نظر دارد با انجام خدمات میکروپیگمنتیشن زیبایی و پزشکی، انتظار گیرندگان این نوع خدمات را بالاتر برده و الگویی برای رعایت اصول بهداشتی و پزشکی در این عرصه باشد

3- دکتر پروین اعلمی هرندی 

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

 

4- دکتر محمد صادق کلانتری

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

فوق تخصص درماتولوژی

بیوگرافی

دکتر محمد صادق کلانتری در سال 1385 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و در سال 1387 با تخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردیدند و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران می باشند. دکتر کلانتری همچنین عضو انجمن متخصصین پوست تهران نیز می باشند.

دکتر محمد صادق کلانتری با بیش از 9 سال سابقه تخصصی پزشکی در حوزه سلامت و زیبایی پوست و مو، در مطب توانیر و کلینیک لیزر مهرگان خدمات درمانی و زیبایی خود را به بیماران ارائه می نمائید. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر محمد صادق کلانتری ارائه می شود شامل :

لیزر درمانی، جوانسازی پوست، تزریق ژل، بوتاکس، لیفتینگ، رفع لکه های پوستی، جای جوش و اسکار، پیلینگ، کاشت مو، درمان ریزش مو، درمان انواع بیماری های پوستی، درمان آکنه، برداشن خال و زگیل، درمان انواع ضایعات پوستی و تومورهای پوست و غیره می باشد.

 

5- دکتر محمدرضا اشرافی

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

فوق تخصص درماتولوژی

6- دکتر داریوش دائر

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

دکتر داریوش دائر

بیوگرافی

دکتر داریوش دائر پس از تکمیل دوره پزشکی عمومی، تحصیلات دوره تخصصی را در رشته بیماری‌های پوست و مو به پایان رساند و پس از کسب بورسیه انجمن متخصصان پوست امریکا در سال2007 ، به کشور بازگشت و به درمان بیماران و فعالیت‌های علمی و عملی پرداخت.

تشخیص و درمان بیماری‌های پوست و مو، درمان‌های لیزری بیماری‌های پوست و مو، فعالیت‌های مرتبط با زیبایی از قبیل میکرودرم ابریژن، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی اتولوگ‌، مزو‌تراپی و روش جدید prp‌و جراحی‌های گوناگون پوستی و زیبایی جزء حوزه‌های موردعلاقه دکتر دائر میباشد.

از‌سوی دیگر به‌دلیل گرایش به سوی بیماری‌های مو از فعالان و پژوهشگران این موضوع بوده و پس از کسب تجربه و درمان موارد متعددی از بیماران مبتلا به طاسی سر با روش‌های FIT‌و FUT ‌و ترکیبی از روش جدید و پیشرفته پیوند مو که به اختصار تحت عنوان SAFER (Suction Assisted Follicular Extraction and Reimplantation) شناخته می‌شود را برای نخستین‌بار در کشور بنیانگذاری کرد و در خدمت بیماران قرار داد.

 

7- دکتر محمد علی نیلفروش زاده

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

دکتر محمد علی نیلفروش زاده

بیوگرافی

دکتر محمد علي نيلفروش زاده تحصيلات خود را در مقطع پزشکي عمومي در سال 1369 ( 1990 ميلادي ) به پايان رساند و در سال 1373 ( 1994 ميلادي ) موفق به اخذ بورد تخصصي پوست و مو شد سپس موفق به اخذ بورد جراحي پوست و پيوند مو از کانادا شد .
در سال 1379 ( 2000 ميلادي ) در انگلستان فلوشيپ جراحي پلاستيک پوست ، ليزر و پيوند مو را به اتمام رساند . او تجربيات خود را در تورنتو کانادا در سال 1380 ( 2001 ميلادي ) و در لندن در سال 1381 ( 2002 ميلادي ) ارتقاء داد .
دکتر نيلفروش زاده جراحي پيوند مو را با روش استاندارد پانج از سال 1374 ( 1995 ميلادي ) آغاز نمود سپس به روش ميني ميکروگرافت در جراحي پيوند مو روي آورد و نهايتاً طي 6سال اخير فقط از روش ميکروگرافت و واحد فوليکولار در جلسه هاي بزرگ پيوند مو استفاده نموده است.

 

8- دکتر شیدا شمس دواجی

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

متخصص درماتولوژی

بیوگرافی

پروفسور شیدا شمس در سال ۱۳۱۹ در شهر تهران متولد شد. ایشان تحصیلات ابتدایی و چند سال دبیرستان را در پاریس فرانسه بود و سپس در دبیرستان ایران در تهران و در سال ۱۳۳۸ موفق به اخذ مدرک دیپلم گردید.تحصیلات دانشگاهی خود را در سال ۱۹۶۰ در رشته پزشکی دانشکده پزشکی پاریس دانشگاه فرانسه آغاز نمود.
در سال ۱۹۶۵ در کنکور اکسترنای بیمارستانهای پاریس موفق شد و در بیمارستانهای زیر مشعول بکار شد.بیمارستان Cochin بخش دکتر Kern ، بیمارستان Salpetriere ، بخش پروفسور Sicard ، در بیمارستانPaul-Brousse بخش دکتر Bouthier ، بیمارستان Beaujon بخش دکتر Guilaine ، بیمارستان Saint Louis بخشهای پروفسورBolger،پروفسور Degos ، پروفسور de Graciancky ، پروفسور Duperat ، بیمارستان Rothschild دکتر Grupper .
از سال ۱۹۷۰ تا۱۹۷۲رئیس درمانگاه درماتولژی بیمارستان Boucicaut در پاریس بود.

9- دکتر حسن صیرفی

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

دکتر حسن صیرفی

 

10- دکتر محمد گلشنی

(متخصص بیماریهای پوست – فوق تخصص درماتولوژی)

فوق تخصص درماتولوژی

بیوگرافی

دکتر محمد گلشنی دبیر انجمن متخصصین پوست ایران در تاریخ 1340/3/25 در خانواده ای اصالتاً بیرجندی متولد شد. در سال 1358 وارد دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شده و در سال 1367 دوره پزشکی عمومی را به پایان رسانده است. در سال 1370 وارد دوره دستیاری پوست دانشگاه تهران شده و در سال 1374 با مدرک دانشنامه تخصصی (بورد) فارغ التحصیل شده است.

– دبیر انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1387 تا 1391 (4 سال)
– دبیر انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1394 تاکنون
– عضو هیات مدیره انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1387 تاکنون
– مسئول فنی “کلینیک پوست و لیزر مهرگان” از سال 1379 تا سال 1391 (12 سال)
– دبیر اجرایی “کنگره سراسری متخصصین پوست ایران” از سال 1388 تاکنون
– دبیر برگزاری جشن دانش آموختگان تخصص پوست از سال 1389 تاکنون

 

در  doctorpage بیابید : پزشکان ( فوق تخصص های درماتولوژی )

 

بیشتر بدانیم :

  *      دکترپیج   همراه همیشگی شما ، در لحظه های سخت انتخاب.     *

 

مقالات بیشتر خوانده شده و مرتبط :

ارسال دیدگاه