لیست 5 نفر از برترین متخصصین طب سالمندی تهران ، سال 98

  1. صفحه اصلی
  2. بهترین ها
  3. لیست 5 نفر از برترین متخصصین طب سالمندی تهران ، سال 98
لیست 5 نفر از برترین متخصصین طب سالمندی تهران ، سال 98

لیست 5 نفر از برترین متخصصین طب سالمندی تهران ، سال 98

متخصص طب سالمندی  (elderly medicine specialist) با ارزیابی جامع و همه‌جانبه یک فرد سالمند، ضمن کاهش مراجعه چندین باره وی به پزشکان مختلف، با در نظر داشتن وضعیت عملکردی، اجتماعی و خانوادگی بیمار، ضمن انتخاب بهترین برنامه درمانی و مراقبتی متناسب با ویژگی‌های هر بیمار خاص، نقش موثری در روند بهبودی و بازتوانی آنان داشته و حفظ حداکثر استقلال و کیفیت زندگی بیماران را در اولویت قرار می‌دهند، که در نهایت با رضایت بیشتر بیمار و خانواده وی همراه است.

 متخصصان این رشته، یک بیمار را از نظر ابتلا به همه بیماری‌های زمینه‌ای احتمالی، بررسی و غربالگری کرده و ضمن ارزیابی داروهای مصرفی و با در نظر داشتن تداخل‌های دارویی، نسخه جامع‌تری برای درمان سالمند تجویز می‌کند تا وی بتواند پس از درمان بیماری، دوباره به اجتماع و سطح فعالیت قبلی خود برگردد و خانه نشین نشود.

دوستان و یاران صمیمی ، دکتر پیج در این مقاله میخواهد 5 نفر از برترین متخصصین طب سالمندی تهران را در سال 98 به شما عزیزان معرفی کند . اگر برای خود یا عزیزانتان بدنبال پزشکانی دلسوز و متخصص در حیطه پزشکی سالمندی میگردید ، این پزشک سالمندان میتوانند شما را در این زمینه همیاری کنند. باشد تا سایه پر مهر پدران و مادرانتان بر زندگیتان سایه گستر شود. با دکتر پیج همراه شوید.

1- دکتر مریم نیک صولت ( متخصص طب سالمندان)


دکتر مریم نیک صولت
دکتر مریم نیک صولت

2- دکتر راحله علیمرادزاده  ( متخصص طب سالمندی)


دکتر راحله علیمرادزاده
دکتر راحله علیمرادزاده

3- دکتر احمد دلبری  ( متخصص طب سالمندان)


دکتر احمد دلبری
دکتر احمد دلبری


بیوگرافی

جمعی از پزشکان و اعضای هیات علمی فارغ التحصیل دانشگاه‎های معتبر دنیا با هدف برون رفت از وضع موجود به سمت وضعیتی مطلوب با استفاده از دستاوردهای نوین، تخصصی و تجربی اقدام به راه اندازی کلینیک تخصصی طب سالمندان نموده تا بتوانند خدمات بهداشتی، درمانی و توانبخشی را مبتنی بر راهبرد غربالگری، پیشگیری، درمان و مراقبت، طراحی و ارائه دهند .

4- دکتر شیما رئیسی  ( متخصص طب سالمندی)


طب سالمندی
دکتر شیما رئیسی

5- دکتر پریسا طاهری  ( متخصص طب سالمندان)


طب سالمندی
دکتر پریسا طاهری


 

در   doctorpage   بیابید :        پزشکان ( متخصصین طب سالمندی )

 

بیشتر بدانیم :
*   دکتر پیج ، همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب  *


 
آواتار نویسنده

درباره نویسنده

افزودن دیدگاه0

5 × 5 =