لیست 7 نفر از بهترین های فوق تخصص نورواینترونشن در تهران

نورواینترونشن
عناوین مقاله :

فوق تخصص نورواینترونشن در اعمال جراحی نورواینترونشنال مغزی از طریق ایجاد یک سوراخ بر روی پوست عمل جراحی را به انجام میرساند.

به وسیله این سوراخ ابزار های لازم که می تواند شامل سوزن ها و لوله های باریک باشند به سمت عروق مورد نظر در ناحیه مغز و یا گردن و  یا کمر هدایت می شوند. برای کنترل و هدایت این ابزار ها از فناوری های پیچیده ی تصویر برداری استفاده می شود که این امکان را به پزشک می دهد تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

این روش از کم تهاجم ترین جراحی ها محسوب می گردد. این جراحی باید توسط یک متخصص اینترونشنال و نورورادیولوژی انجام پذیرد. در این روش از طریق آنژیوگرافی و از طریق کشاله ران عمل های جراحی زیر بدون نیاز به باز کردن جمجمه و یا گردن بدون عارضه و با مدت کم بستری و دوره نقاهت کوتاه  صورت می گیرد.

برخی از اختلالات ستون فقرات که به درمان‌های کم تهاجمی نورواینترونشنال (با استفاده از جراحی بسته) پاسخ می‌دهند عبارتند از:

 • درد پایین کمر
 • گردن درد ناشی از شکستگی‌های خرد و له شده
 • فتق دیسک
 • آرتروز مفاصل فاسِت
 • تنگی کانال نخاعی
 • تومورهای نخاعی

اختلالات عصبی، عروقی مغز که به درمان‌های نورواینترونشنال پاسخ می‌دهند عبارتند از:

 • آنوریسم مغزی
 • تومورهای عروقی مغزی
 • ناهنجاری‌های عروقی
 • سکته مغزی
 • آرتریواسکلروز (تصلب شرایین گردن و مغز)

حال که مختصری با این پزشکان مغز و اعصاب آشنا شدید میخواهیم به شما عزیزان تنی چند از بهترین دکتر فوق تخصص عروق مغز در  حوزه جراحی عروق مغزی را معرفی نمائیم. پس ، دکتر پیج را دنبال کنید.

1 – دکتر مجید کیهانی فرد ( متخصص مغز و اعصاب – فوق تخصص نورواینترونشن )

 

بیوگرافی :

دکتر مجید کیهانی فرد در سال ۱۳۹۲ از طرف نظام پزشکی استان اصفهان بهترین متخصص مغز و اعصاب اصفهان شناخته شدند و در همان سال با احساس کمبود در رابطه با طیف بیماران سکته برای طی دوره فلوشیپ فوق تخصصی در رشته جراحی عروق به سوئیس رفتند و در آنجا با گذراندن دوره ای موفق به کشورشان بازگشتند تا همواره در کنار هم میهنان خوب ایرانی خدمت رسان باشند.

زندگی حرفه ای

تحقیقات دکترین تخصصی دکتر در رابطه با ام اس و آزمایشات انجام گرفته بر روی بیماران، خوشبختانه درهای امیدواری بسیاری را در از بین بردن علائم این بیماری به همراه داشت. ضمن اینکه ایشان در حال حاضر با انجام جراحی های فوق تخصصی در زمینه استنت و نیز آنژیو پلاستی توانسته اند گام بسیار موثری را در زمینه پیشگیری از سکته و عوارض سخت و ناخوشایند آن برای بیماران بردارند.

ایشان در بیمارستانهای ابن سینا ، تریتا ، پیامبرای، بقیه الله و همچنین در مطب شخصیشان به مداوای بیماران مشغول می باشند.

ایشان در زمینه ام اس ، صرع ، سکته ، سردردهای عصبی ، دیسک و کمر درد ، دردهای موضعی زانو ، و همچنین درمان تومورهای مغزی و … مشغول به فعالیت می باشند و در هرکدام از این فیلدها تجربه های بسیار شیرین و مسرت بخشی از جانب مراجعینشان داشته اند.

2 – دکتر رضا فرهاد منطقی ( متخصص مغز و اعصاب – فوق تخصص نورواینترونشن )

 

دکتر فرهاد منطقی

 

بیوگرافی :

من دکتر فرهاد منطقی فسایی هستم، متخصص جراحی مغز و اعصاب و فوق تخصص اینترونشنال نورورادیولوژی (تصویربرداری مداخله ای اعصاب). هدف من عرضه ی بهترین خدمات درمانی و جراحی به شما مردم عزیز و بهبود سلامتی تان می باشد، تا به امروز هزاران بیماری را که دچار خونریزی مغزی، ضربه مغزی، هیدروسفالی (آب آوردن مغز)، تومور مغزی، و دیگر بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب شده اند را درمان کرده ام. قابل توجه هموطنان گرامی در حال حاضر با بیمارستان میلاد همکاری می کنم و علاوه بر این روزهایی را نیز در مطب شخصی آماده ی پذیرش شما مراجعین گرامی می باشم.

 

3 – دکتر محمد کریمی ( متخصص مغز و اعصاب – فوق تخصص نورواینترونشن )

 

فوق تخصص نورواینترونشن

 

4 – دکتر بهنام منصوری ( متخصص مغز و اعصاب – فوق تخصص نورواینترونشن )

 

فوق تخصص نورواینترونشن

 

5 – دکتر مصطفی امیری ( متخصص مغز و اعصاب – فوق تخصص نورواینترونشن )

 

دکتر مصطفی امیری

 

6 – دکتر عسگر قربانی ( متخصص مغز و اعصاب – فوق تخصص نورواینترونشن )

 

دکتر عسگر قربانی

 

7 – دکتر سید حسین آقامیری ( متخصص مغز و اعصاب – فوق تخصص نورواینترونشن )

 

فوق تخصص نورواینترونشن

بیوگرافی :

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.

ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز سکته مغزی و درمان مکانیکال ترومبکتومی برای بیماران سکته مغزی حاد در دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد.

در  doctorpage  بیابید : پزشکان نورواینترونشنیست مغزی

 

همچنین بخوانید :

1- فوق تخصص طب تسکینی(درد) : برترین متخصصین بیهوشی کاهنده درد

2- سکته مغزی : یافته هایی فوری ، موثر و ارزشمند برای درمان

3- ام اس : (علائم ام اس ، علت و درمان بیماری MS) را بهتر بشناسیم.

*    دکتر پیج ، همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب.    *

 

 

ارسال دیدگاه