درباره کارجو

دکتر عبدالله شفیعی متخصص جراحی تیروئید و پاراتیروئید، جراحی سرطان تیرویید، درمان تیروئید کم کار، تیرویید پرکار، جراحی تیروئیدکتومی و پاراتیرویید با لاپاراسکوپی و کوچکترین خط جراحی

دکتر عبدالله شفیعی، فارغ التحصیل رشته تخصصی جراحی عمومی، متخصصی با سالها تجربه در جراحی بیماریهای تیروئید و جراحی غدد در بیمارستان های دانشگاهی، دولتی، نیمه دولتی، سازمانی و خصوصی کشور می باشد. ایشان همچنین دوره جراحی تیروئید و پاراتیروئید را به روش Endosurgery درسال ۱۳۸۰ در انگلستان گذرانده و پس از آن بیماران متعددی توسط ایشان از این متد ارزشمند جراحی بهره مند گردیده اند.

دکتر شفیعی با تمرکز بر رشته تخصصی جراحی تیروئید و پاراتیروئید، در مدت ۴۰ سال سابقه تخصصی در کنار ۴۰ هزار عمل جراحی متعدد در رشته جراحی عمومی , ۳۷۰۰ مورد جراحی موفق در رشته تخصصی جراحی تیروئید و پاراتیروئید را در مراکز مختلف درمانی ایران تجربه نموده است. از آنجاکه جراحی تیروئید و پاراتیروئید از جمله جراحی های نیازمند تجربه، مهارت و دقت بالا می باشد، خوشبختانه دکتر شفیعی با عنایت پروردگار و تکیه بر ۴۰ سال سابقه خدمت به بیماران داخل و خارج از کشور، در حال حاضر جراحی تیروئید و پار تیروئید را با برش کوچک و به روش جراحی پلاستیک انجام میدهند.
از اینرو بیمارانی که نیاز به عمل جراحی دارند در بیمارستانهای تهران بستری شده و با عنایت و یاری پروردگار، پس از عمل جراحی موفق، بعد از ۴۸ ساعت با حال عمومی خوب مرخص میگردند. لازم به ذکر است تمامی ۳۷۰۰ مورد عمل جراحی تیروئید و پارتیروئید در مراکز درمانی و جراحی غیرآموزشی بستری و همه جراحی ها صرفاً توسط دکتر عبدالله شفیعی انجام شده اند.

 
http://www.dr-shafiee.ir

موقعیت مکانی