عبدالله شفیعی
متخصص جراحی عمومی

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

آدرس

ایران، تهران، خیابان پاسداران، بالاتر از برج سفید، روبروی بوستان هفتم، مرکز خرید پاسدارن، ساختمان پزشکان، طبقه چهارم، واحد ۳۸

عبدالله شفیعی

آخرین بروزرسانی: 6 بهمن , 1401

دکتر عبدالله شفیعی متخصص جراحی تیروئید و پاراتیروئید، جراحی سرطان تیرویید، درمان تیروئید کم کار، تیرویید پرکار، جراحی تیروئیدکتومی و پاراتیرویید با لاپاراسکوپی و کوچکترین خط جراحی

دکتر عبدالله شفیعی، فارغ التحصیل رشته تخصصی جراحی عمومی، متخصصی با سالها تجربه در جراحی بیماریهای تیروئید و جراحی غدد در بیمارستان های دانشگاهی، دولتی، نیمه دولتی، سازمانی و خصوصی کشور می باشد. ایشان همچنین دوره جراحی تیروئید و پاراتیروئید را به روش Endosurgery درسال ۱۳۸۰ در انگلستان گذرانده و پس از آن بیماران متعددی توسط ایشان از این متد ارزشمند جراحی بهره مند گردیده اند.

دکتر شفیعی با تمرکز بر رشته تخصصی جراحی تیروئید و پاراتیروئید، در مدت ۴۰ سال سابقه تخصصی در کنار ۴۰ هزار عمل جراحی متعدد در رشته جراحی عمومی , ۳۷۰۰ مورد جراحی موفق در رشته تخصصی جراحی تیروئید و پاراتیروئید را در مراکز مختلف درمانی ایران تجربه نموده است. از آنجاکه جراحی تیروئید و پاراتیروئید از جمله جراحی های نیازمند تجربه، مهارت و دقت بالا می باشد، خوشبختانه دکتر شفیعی با عنایت پروردگار و تکیه بر ۴۰ سال سابقه خدمت به بیماران داخل و خارج از کشور، در حال حاضر جراحی تیروئید و پار تیروئید را با برش کوچک و به روش جراحی پلاستیک انجام میدهند.
از اینرو بیمارانی که نیاز به عمل جراحی دارند در بیمارستانهای تهران بستری شده و با عنایت و یاری پروردگار، پس از عمل جراحی موفق، بعد از ۴۸ ساعت با حال عمومی خوب مرخص میگردند. لازم به ذکر است تمامی ۳۷۰۰ مورد عمل جراحی تیروئید و پارتیروئید در مراکز درمانی و جراحی غیرآموزشی بستری و همه جراحی ها صرفاً توسط دکتر عبدالله شفیعی انجام شده اند.

http://www.dr-shafiee.ir

پزشکان مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا