بیمارستان اقبال
بیمارستان ها

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

آدرس

تهران – خیابان آذربایجان – تقاطع خیابان رودکی – بیمارستان اقبال

بیمارستان اقبال

آخرین بروزرسانی: 23 فروردین , 1403

تاريخچه بيمارستان

بيمارستان اقبال ، بيمارستاني خصوصي درماني مي باشد كه در سال 1346 به منظور ارائه خدمات درماني و مراقبتي پيشرفته بر مبناي پايبندي به كرامات انساني تأسیس شده است.

در ابتدا بيمارستان با بخش زنان و زايمان ، اتاق عمل ، اورژانس و درمانگاه هاي زنان و اطفال شروع به كار نموده است و در طي ساليان متوالي مجهز به سایر بخش ها و درمانگاه هاي تخصصي ( جراحي عمومي ، جراحي ترميمي ، اورولوژي ، ارتوپدي ، نورولوژي ، داخلي غدد، گوارش ، قلب ، پوست ، ترک اعتباد ، پزشکی ورزشی و ….) شده است.

اين بيمارستان با داشتن 81 تخت مصوب ،65 تخت فعال در 6 طبقه و در منطقه 10 شهرداري تهران بزرگ ، در خيابان آذربايجان واقع شده است.

بيمارستان اقبال يك مجموعه كاملاً خصوصي است كه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي نظارت مستمر در ارائه خدمات آن دارد .در طي چند سال اخير به طور متوالي و نيز بر اساس ارزشيابي اعتبار بخشي گواهينامه ارزشيابي درجه يك به بيمارستان اختصاصي داده شده است.

بيمارستان با اعتقاد به لزوم بهره گيري از آموزش مداوم در همه گروه هاي از طريق آموزش داخل و خارج از بيمارستان نسبت به ارتقاء دانش خود در همه زمينه هاي خدمت رساني تلاش مستمر دارد.

مديران ، پزشكان ، پرستاران و ساير كاركنان بيمارستان كه مجموعاٌ خانواده اقبال ناميده مي شوند، اصل ارتقاء مداوم كيفيت خدمات ، سرعت در پاسخگويي به نيازهاي بهداشتي – درماني ، تأمين رضايت مندي بيماران و همراهان را محور كار خويش قرار داده و تا به امروز در مسير اجراي اين اصول گام برداشته اند.

ويژگي هاي بيمارستان :

-حضور پزشكان مجرب و پرسنل متعهد در بيمارستان

-ارائه خدمات پزشكي نوين همگام با تكنولوژي و دانش روز

-سرعت عمل در ارائه خدمات و پاسخگويي مسئولانه

پزشکان مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا