دکتر سامان
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی

شماره های تماس

شبکه های اجتماعی

آدرس

تهران ـ خیابان دکتر شریعتی ، خیابان دولت، چهار راه قنات، نبش رحمانی –پلاک 2

دکتر سامان

آخرین بروزرسانی: 7 بهمن , 1401

دکتر سامان یکی از متخصصین حاذق گوش و حلق و بینی ،جراحی سر و گردن وجراح پلاستیک بینی در ایران واروپا است .دکتر سامان بنیانگذار EAAMS (آکادمی اروپائی جراحی زیبائی )، آکادمی ضد پیری ( anti age academy ) وکلینیک KFS (competence center for specialist health services ) در اسلو نروژ می باشد .
جراحی پلاستیک بینی یکی از علایق اولیه اوست و تمرکز عمده او برروی آموزش برای دانشجویان سراسر دنیا و تحقیقات علمی است . دکتر سامان بعد از اتمام مدارج تحقیق وپزشکی از دانشگاه oslo ،دوران انترنی وآموزش مقدماتی جراحی را در Stensby hospital در Akershus دنبال کرد . در تکمیل یاد گیری جراحی پیشرفته، شروع به یادگیری در بخش جراحی سرو گردن /گوش وحلق و بینی در بیمارستان تخصصی دانشگاه Tromso نمود وتخصص را بعد از 5 سال مطالعه موثر به اتمام رسانیده و سپس دربخش فوق تخصصی جراحی بینی وسینوسها در بیمارستان Elverum به گذرانیدن فلوی رینولوژی به مدت ۳ سل دیگر پرداخت .
دکتر سامان همچنین به آمریکا رفتند و کارگاههای جراحی پلاستیک بینی متعددی را در Oregan , Indianapolis , Atlanta و Chicago دنبال کردند.
دکتر سامان در زمان حضورشان در بیمارستان Elverum ، به عنوان راینولوژیست وجراح پلاستیک بینی دربخش فوق تخصصی جراحی بینی و سینوسها بودند . این موقعیت متقضی کسی بود که دانش تخصصی ، تکنیکهای جراحی ، عملکرد بینی و آناتومی سینوس و پاتولوژی را بداند.
بیش از یک دهه دکتر سامان ، توانایی هایش را با روشهای جدید وگذارندن دوره های تخصصی در آمریکا واروپا ، قدرت بخشید و به عنوان Professor tAssistan به کارپرداخت و همزمان رئیس بخش راینولوژی و جراحی پلاستیک بینی در چندین کلینیک و بیمارستان بود .
دکتر سامان مشاوره و همکاری نزدیکی با بعضی از نام آوران جراحی پلاستیک بینی و جراحی پلاستیک صورت داشتند که برخی از آنها عبارتند از : Dr. Ted Cook ، Dr. Tom Wang ، Dr. Stephen Perkins ، دکتر رجب شیروانی ، دکتر حشام صالح و Dr. Lan Mackey ِو …
آموزشهای بین المللی و تخصصی و تحقیقات پزشکی و تجارب او، دکتر سامان را به جراحی متخصص و ماهر تبدیل کرده که قادر است هر نوع چهره ای واز هر نژادی را مورد درمان قرار دهد .
دکتر سامان حضو رسانه ای را نمی پسندد و عموما تبلیغات نمی کند وبارها درخواست مصاحبه و یا اجرای برنامه درشبکه های بین المللی ازجمله BBC فارسی را نپذیرفته است.
دکتر سامان همچنان به فراگیری و آموزش تکنیکهای جراحی پیشرفته و روشهای علمی و هنری جراحی پلاستیک بینی متعهد است وجراحی های پلاستیک بینی بی شماری را انجام داده و همچنان وقت خود را برای ارایه تکنیک های جدید جراحی بینی اختصاص داده است .
فلسفه درمان او خلاقیت است نه فقط زیبائی طبیعی و بینی زیبا ، در عین حال حفظ سلامت وبهبود عملکرد تنفسی نیز جزء لاینفک درمانهای اوست .
با توجه به آنچه گفته شد دکتر سامان تیم متخصص و حرفه ای رابه کار گرفته تا در این تغییر زیبایی در زندگی شما را همراهی کند .

پزشکان مرتبط

متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش،حلق،بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش،حلق،بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

پیمایش به بالا