لیست بهترین پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران

جراحی پلاستیک یک نوع ویژه از جراحی است که می‌تواند ظاهر و توانایی عملکرد فرد را تغییر دهد و این اعمال توسط پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک  انجام میشود . عمل‌های بازسازی منجر به اصلاح نقص‌ها بر روی صورت یا بدن می‌شوند.چنانچه به طور مادرزادی، به دلیل ابتلا به بیماری یا در اثر تصادف، نقصی در ظاهر یا عملکرد اعضای بدن ایجاد شود، جراحی‌های ترمیمی می‌توانند به کمک شما آمده و کیفیت زندگیتان را بهبود دهند. اینها شامل نواقص تولد فیزیکی همانند لب ترک‌خورده و بدریختی‌های گوش، آسیب‌های ضربه همانند گاز گرفتگی سگ یا سوختگی یا پس از معالجات بیماری همانند بازسازی سینه زنان پس از جراحی سرطان سینه می‌باشند.

عمل‌های زیبایی بخشی از بدن را تغییر می‌دهند که فرد از آن احساس رضایت نمی‌کند. عمل‌های زیبایی رایج شامل بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه‌ها، تغییرشکل بینی و برداشتن چربی از نقاط ویژه‌ی بدن می‌باشند.به طور خلاصه؛ بهترین جراحان پلاستیک دنیا هم سعی می نمایند تا در تمامی سطح بدن هرگونه نقص (مشکل) ناشی از پوست، زیرپوست و استخوانها را رفع نمایند. در حین انجام این امر قانون اصلی این است که هرکدام از بافت هایی که از بین رفته است با بافتهای مشابه آن ترمیم گردد.

برخی از رایجترین اعمال جراحی پلاستیک عبارتند از:ابدومینوپلاستی، لابیاپلاستی، بلفاروپلاستی، رینوپلاستی، ماموپلاستی، فالوپلاستی، ترمیم چانه، اتوپلاستی، لیپوساکشن و…

یاران همراه محتاط باشید تا به وسیله فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و سوختگی هایی  که آخرین تجهیزات را دارند، وسوسه نشوید بلکه  بایستی بر پزشکی تمرکز کنید که دارای مهارت‌ها، تخصص و تجربه ضروری برای انتخاب روش درمان صحیح برای هر فرد می‌باشد. با دکتر پیج همراه شوید تا تنی چند از برترین های این رشته جراحی  را به شما معرفی کند. این لیست هر ماه بر اساس نظرات بیماران و بررسی کارشناسان دکتر پیج به روز می شود منتظر نظرات شما در بخش کامنت ها در انتهای این مقاله هستیم

1- دکتر محمدرضا آخوندی نسب ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

محمدرضا آخوندی نسب

بیوگرافی :

مدارك تحصيلى دکتر محمد رضا آخوندی نسب :

_دريافت دكتراى پزشكى عمومى از دانشگاه علوم پزشكى شيراز

_اخذ بورد تخصصى جراحى عمومى با رتبه ى اول از دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى در تهران

_دريافت بورد فوق تخصصى جراحى پلاستيك و زيبايى و ترميمى از دانشگاه علوم پزشكى ايران
(برترين مركز آموزشى جراحى پلاستيك ايران)

? فعاليت های دکتر محمد رضا آخوندی نسب :

_عضويت انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران

_عضويت فعال انجمن بين المللى جراحان پلاستيك آمريكا (ISAPS)

_عضو هيأت علمى دانشگاه علوم پزشكى ايران مشغول به آموزش در بيمارستان حضرت فاطمه(س)
_رياست بيمارستان حضرت فاطمه(س) و محب كوثر درسالهاى ٩٣-٩٤

2- دکتر علی عطری ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

دکتر علی عطری

بیوگرافی :

در سال ۱۳۳۶ در شهرستان یزد متولد شد. ایشان تحصیلات ابتدایی را در دبستان بدر در سال ۱۳۴۲ و تحصیلات متوسطه را در دبیرستان تعلیمات اسلامی مروج آغاز نمود و در سال ۱۳۵۵ موفق به اخذ مدرک دیپلم گردید. تحصیلات عالی خود را در سال ۱۳۵۵ در رشته پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران آغاز کرد و به سال ۱۳۶۵ فارغ‌التحصیل شد. وی در سال ۱۳۶۹ موفق به اخذ درجه تخصصی در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گردید.

سپس تحصیلات فوق‌تخصص فلوشیپ خود را در رشته جراحی پلاستیک و ترمیمی و جراحی میکروسکوپی دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و پاریس UI در سال ۱۳۷۳-۱۳۷۲ به پایان رساند. ایشان اکنون به عنوان عضو هیئت علمی و استادیار گروه جراحی در بخش جراحی ترمیمی و پلاستیک بیمارستان امام خمینی (ره) مشغول به کار می‌باشند.

3- دکتر غلامحسین غرابی ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

دکتر غلامحسین غرابی

بیوگرافی :

دکتر غلامحسین غرابی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا (ISAPS) و انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران (ISPAS) هستند. ایشان متولد سال ۱۳۴۵ و فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی همدان در مقطع پزشکی عمومی و دارای بورد تخصصی جراحی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی، ترمیمی و سوختگی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند.

مطب ایشان در سال ۱۳۸۵ جهت ارائه خدمات جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر تهران افتتاح گردید. دکتر غلامحسین غرابی طی سالیان گذشته، با در اختیار داشتن علم و تجربه فراوان و انجام تعداد بی‌شمار عمل جراحی پلاستیک و زیبایی در مناطق جنوب کشور، شهر تهران و کشورهای اطراف، از جمله پزشکان مسلط و آگاه به علم جراحی پلاستیک و هنر زیبایی هستند.
ایشان با راه‌اندازی وب‌سایت شخصی خود، سعی بر آگاه‌سازی بیماران از نکات مهم جراحی پلاستیک و زیبایی را داشته به گونه‌ای که تصمیم‌گیری برای بیماران راحت‌تر گردد.

4- دکتر شهرام شیرانی ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

دکتر شهرام شیرانی

بیوگرافی :

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

انجمن جراحان پلاستيك ایران

انجمن جراحان پلاستيك امريكا

 

5- دکتر عباس کاظمی آشتیانی ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

دکتر عباس کاظمی آشتیانی

بیوگرافی :

دکتر عباس کاظمی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری جراحی زیبایی و پلاستیک از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند.

6- دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

دکتر کلانتر هرمزی

بیوگرافی :

رتبه اول دیپلم دبیرستان بزرگمهر اهواز – سال 1355
پزشکی عمومی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز – 1362-1355 ( فارغ التحصیل ممتاز )
جراحی عمومی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز 1367-1363 ( رتبه اول بورد کشوری )
فوق تخصص جراحی پلاستیک، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران 1371-1368 ( دستیارارشد به مدت یکسال )

7- دکتر محمد علی بیات شهبازی ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

فوق تخصص جراحی پلاستیک

بیوگرافی :

دکتر محمد علی بیات شهبازی متولد ۱۳۴۴ در سال ۱۳۶۱ در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۸ پس از اتمام دوره دکتری عمومی در همان سال دوره دستیاری جراحی عمومی را در دانشگاه تهران آغاز نموده و در سال ۱۳۷۲ فارغ التحصیل گشتند ، ایشان پس از ۷ سال کار و تجربه در استان بوشهر در امتحان ورودی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی سال ۷۹ پذیرفته شدند و پس از گذراندن دوره سه ساله در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی ایران ( رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی ) و رتبه دوم بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در سطح کل ایران ( Cosmetic and Plastic Surgery ) فارغ التحصیل گردیده و دوره تکمیلی لیزر را در کشور انگلستان سپری نمودند .

ایشان پس از گذراندن چندین سال کار مداوم در استان های لرستان ، بوشهر ، قم و نزدیک ۱۵ سال جراحی در تهران هم اکنون با کوله باری از تجربیات و توانایی های لازم در جراحی های ترمیمی ، جراحی زیبایی ، جراحی بینی ، فک و صورت ، سینه و شکم و اندام ، جراحی میکروسکوپی و کاشت مو و … آماده ارائه خدمات پزشکی در زمینه های فوق به هم میهنان گرامی و مراجعین بزرگوار بین المللی میباشند.

8- دکتر رضا وقردوست ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

فوق تخصص جراحی پلاستیک

بیوگرافی :

دکتر رضا وقردوست به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در تهران به صورت کاملا علمی و تخصصی همگام با آخرین روش‌های روز دنیا در زمینه جراحی زیبایی بینی مشغول به فعالیت می‌باشند. هنر، تخصص و تعهد دکتر رضا وقردوست در جراحی بینی سبب شده است تا ایشان به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در ایران شناخته شوند.

همچنین دکتر رضا وقردوست عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند و تنها افرادی که در این انجمن عضویت دارند، دارای مدرک بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی بوده و صلاحیت لازم جهت جراحی‌های پلاستیک و زیبایی را دارند.

9- دکتر کامران اسعدی ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

دکتر کامران اسعدی

بیوگرافی :

– فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

– عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران

– عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

 

10- دکتر الهام معینی ( متخصص جراحی عمومی – فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی )

 

فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

در    doctorpage   بیابید :  پزشکان و متخصصین جراحی پلاستیک ترمیمی

همچنین بخوانید :

جراح عمومی : (General Surgeon) چه کسی هست؟

جراحی قلب باز : آماده سازی – انواع ، خطرات، مراقبت ها و ریسک مرگ؟

فوق تخصص جراحی پستان : ( لیست 10 نفر از برترین های تهران سال 98)

*    دکتر پیج ، همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب.   *

 

 

پزشکان برتر

محمد حمید کرباسیان


سفارش طراحی سایت پزشکی و تخصصی در سایت زیر:

  DrMohandes.com

دکتر پیج همراه همیشگی شما در لحظه های سخت انتخاب

محل تبلیغ شما

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا